Головна » Ціна свободи

Ціна свободи

samumray.in .ua . - Ціна свободи

 

 

 

vistavka peremozhcі na majdanі 20 - Ціна свободи

А що таке свобода? В чому вона полягає?

Чи всі знають це і цілком усвідомлюють?

«Свобода – наша релігія» – надпис на величезному плакаті, який розміщено тепер на згорілому-напівзруйнованому під час подій «Євромайдану» Будинку профспілок, зроблена англійською. Мабуть, з поваги і шани до іноземних гостей, які очікуються на грандіозну й недоречну (з багатьох точок зору –  і моральної, і економічної) подію «Євробачення – 2017».

Хіба що з політичої точки зору і плакат, і іноземці (що їх вже повно в столиці, особливо з країн не європейських, а Близького Сходу), і пісенний конкурс – все дочасно, бо ми, намагаємось крокувати до Європи (точніше буде – намагаємося вступити в неї).

А під плакатом, що свободу називає нашим зв`язком з Богом (слово «релігія», як і «йога», означають саме зв’язок з Вищим, Абсолютом), поруч – виставка шокуючих знімків. На них – ціна нашої свободи (А чи ми вже вільні й цікаво – від чого саме? – Чи не від внутрішнього спокою, миру в країні, грошей та достатку, гарних перспектив, стабільної ситуації та моральних норм): понівечені герої АТО, що воюючи втратили частини своїх тіл або позбавлені звичного їх функціонування.

vistavka peremozhcі na majdanі 13 - Ціна свободи

vistavka peremozhcі na majdanі 12 - Ціна свободи

Дивитись на темні великі фотографії – і страшно, і боляче: постраждалі виглядають героями фантастичних фільмів про людей-роботів, і це ті з усіх, яким повезло отримати дороге протезування і … не повезло отримати фізичну й психологічну травму на все життя!…

Нема нам чим гордиться.

Це непомірна ціна примарної свободи! … Яку українці продовжують сплачувати.

 

p.s. Є думка, що свобода – можливість обирати собі залежність… Яку ж обрали ми?

  Про військові втрати, про проблеми адаптації ветеранів, поради психологам та близьким

4.05.2017

 


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Підписатися на розсилку

Яндекс.Метрика