Головна » Метро «Житомирська» – лише одна з багатьох

Метро «Житомирська» – лише одна з багатьох

samumray.in .ua . - Метро «Житомирська» – лише одна з багатьох

 

 

Київ метро Житомирська МАФи не пройти - Метро «Житомирська» – лише одна з багатьох
Суцільні базари: кіоски, будочки, магазинчики, столики, палатки, крам на підлозі, щось їстівне, бруд, сміття, тіснота та суцільні незручності – це типова картинка, що спостерігаємо щодня на виходах з будь-якої, а точніше – усіх без виключень станцій метро в Києві.
Станція «Житомирська» – не виняток.
Київ метро Житомирська 225x300 - Метро «Житомирська» – лише одна з багатьохЙти пішоходу надзвичайно незручно (а що вже говорити про години-пік), прохід в одному з місць звужено до 1,5 метра максимум, запах риби, гнилі фрукти та овочі, секс-шоп (невід`ємний атрибут дійсності, особливо поблизу доріг); автостанція-довгобуд, маршрутки, що розтяглись аж на два квартали, запруджений проїзд, злі перехожі та продавці, смердючі туалети – будочки синього кольору, і сміття, сміття, сміття… Київ метро Житомирська не проїхати 300x225 - Метро «Житомирська» – лише одна з багатьохА ще – небезпечний поворот: після побудови станції «Житомирська» заїзд з проспекту Перемоги на вулицю Семашко зробили крутим, під 90 градусів, а з усіх сторін – стоянки транспорту, повно тролейбусів, маршрутних таксі та людей, які переходять вулицю зверху, часто не дивлячись куди йдуть. Залишки дубового гаю не витримують – здають позиції; острівці сосен – те що лишилось від лісу на третій просіці – висихають. А люди – терплять, бо звикли до бруду, до безладу, до хаосу, до незручностей, звикли і змирились.Київ метро Житомирська МАФи 150x150 - Метро «Житомирська» – лише одна з багатьох
А влада знай собі владарює, ще й радіо принесло радісну звістку: скоро wi-fi-системою будуть охоплені деякі станції метро. Так, мабуть, це було найактуальнішою проблемою, яку вирішила розв’язати стара команда нового мера. Справді – всіх в павутину, і нехай сидять там, менше роздивлятимуться по сторонах і не помічають всього, що робиться навколо.
5.11.2014


  Відкритий лист до радіостанції «Промінь» про казус з поняттям «любов»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Підписатися на розсилку

Яндекс.Метрика