Головна » Про вибори в Україні

Про вибори в Україні

Вибори в Україні

Загострення любовної гарячки

Як правило, ближче до виборів можна спостерігати прояви загострення любові до України зі сторони тих політичних сил та їх представників, що бажають потрапити до влади. Потоки слова, мовленого в ефірі та печатного, рясно зрошують свідомість громадян хочуть вони цього чи не хочуть.

 

 

Передвиборчі жахалки (частина ІІ)

Малюнок на будинку

Прогулянка бульваром Вернадського, з кінця до початку, до самого пам’ятника академіку В.І.Вернадському (на честь якого і названо бульвар), до якої підштовхнуло побачене «диво» на боковому фасаді одного з будинків поблизу проспекту Палладіна, виявилась немарною. Стало зрозуміло, що депутати не сиділи-таки склавши руки в очікуванні виборів, та робили це часом досить своєрідно…

 

 

 

Передвиборчі перегони

Передвиборча нескромність

До вашого двору ще не завітала радість від депутата, що знову хоче бути обраним, потрапити до влади та мати доступ до державних, тобто ваших грошей, грошей платників податків?! Можете не сумніватися: якщо депутат, що розщедрився, буде обраний, то перед наступними перевиборами вашому району  обов’язково знову щось перепаде.

 

 

Вибори в Києві, бульвар Вернадського, графіті

Передвиборчі жахалки (частина І)

Чинна влада та кандидати в депутати усіма силами намагаються заявити про себе та продемонструвати свою спроможність турбуватися про нас і місто ось таким чином: Виглядає подібна заявка дуже промовисто і … страшно!

 

 

Иная страна

Передвиборчий колаж (формуємо Історію)

Фільм-колаж про вибори в Україні (2014).


Яндекс.Метрика