Головна » «Росла собі ялинонька…»

«Росла собі ялинонька…»

samumray.in .ua . - «Росла собі ялинонька…»

 

 

Софіївська площа 1024x768 - «Росла собі ялинонька…»
P1170274 225x300 - «Росла собі ялинонька…»Проходячи нещодавно повз Софійську площу, вдалось побачити святкові приготування та саме новорічне дерево – 24-метрову ялицю, що доставили до столиці аж з Івано-Франківщини.
Стільки було про неї говорено-переговорено, що закортіло роздивитися чудо поближче.
Оскільки людей на площі було небагато, а ялинка ще не прикрашена, то враження були, як то кажуть, «натуральні»: дерево собі, як дерево. Нічого особливого: ні розміри, ні верхівка, ні колір хвої.
Але найприкріше, що зовсім близько від велетенської дзвіниці Софії Київської (76 метрів) та головного храму новорічне деревце виглядає іграшковим карликом, якого притулили поруч (ще й недалеко від могили Патріарха Володимира, похованого під самим центральним входом на територію заповідника).
А скільки галасу було навколо новорічного символу, скільки з ним мороки!
P1170275 150x150 - «Росла собі ялинонька…»Може, на більш відкритому просторі бабуся-ялиця і виглядала б більш пристойно та грандіозно.
Але таке невдало вибране місце її розташування (як навмисне, для контрасту і виставлення на сміх) нівелювало всю задумку, ще й бетонна огорожа, якою обклали ялину (таке технічне рішення прийняли для її установки-укріплення) зовсім зіпсувала вигляд дерева.
Що тепер вдієш?Київ 2014 225x300 - «Росла собі ялинонька…»
Хочеться сподіватися, що прикрашеною головна новорічна ялинка буде виглядати більш красиво (Та навіть це не заважає дивуватися різним безглуздим затіям, які ще й коштують немало).

17.12.2014

p.s. Вчора на Софійській площі в Києві запалили головну ялинку та відкрили ярмаркове містечко. А вже сьогодні, суботнього, вихідного дня, вздовж значної частини вулиці Володимирської утворився довжелезний затор, якому сприяли і частково перекритий рух в центрі Києва, і автомобілі відвідувачів свята, припарковані поблизу площі. Очевидно, що ще цілий місяць доведеться миритися з подібною перешкодою пересуванню в цьому місці.
Ще одне маленьке зауваження. На всій території новорічного містечка встановили багато невеличких ялинок, які прикрасили різноманітними чудовими саморобними іграшками. Але розташували і самі деревця, і іграшки на них дуже невдало: будь-хто, проходячи повз, може збити їх (вчора це вже було помітно, багато прикрас лежали на землі), так само це можуть зробити дощ, вітер та сніг (злива, що пройшла над Києвом, підтвердила і це). Жаль зусиль тих, хто ці іграшки з любов`ю виготовляв.
год на Софии 2014 1024x768 - «Росла собі ялинонька…»

20.12.2014


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Підписатися на розсилку

Яндекс.Метрика