Рубрика 'Афіша'

Мистецька афіша Києва (вхід вільний)

Афіша “Сам Ум Рай” в ФБ — приєднуйтесь!!!   Мистецька декада в рамках проекту Арт Поділ (03–12.08): https://vechirniykiev.com.ua/news/na-podoli-vlashtuyut-mystets-ku-dekadu-z-literaturnymy-chytannyamy-dzhazom-ta-kinopokazamy Фестиваль оркестрової музики «Літні музичні промені» (08–30.08, Національна філармонія України) Всеукраїнський експо-проект «Мистецькі жнива–2018» до Дня незалежності України (10–21.08, Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»): http://www.icc-kiev.gov.ua/agenda/vseukrajinskij-ekspo-proekt-mistetski-zhniva-2018 Фестиваль високого мистецтва «Bouquet Kyiv Stage» (16–26.08): http://kyiv-online.net/events/festival/festyval-vysokoho-mystetstva-bouquet-kiev-stage/ Третій міжнародний фестиваль «Влучна Традиція 2018» (18–19.08, Національний музей
Прочитати…


Як додати культурну подію на сайті

Організатори! Ви можете розмістити інформацію про ваш культурний захід в Києві. Для цього потрібно зайти на сторінку Мистецька афіша Києва (вхід вільний) та додати анонс в коментарі до афіши.  


Добавить афишу мероприятия (анонс события)

Организаторы! Вы можете разместить информацию о вашем культурном мероприятии в Киеве. Для этого нужно разместить анонс события внизу Афишы как комментарий.