Головна » «Ура!» єврогендеру

«Ура!» єврогендеру

samumray.in .ua . - «Ура!» єврогендеру

 

 

 

Гендер – це зовсім не те, що собі уявляють більшість простих людей. Це не рівні права чоловіків і жінок, принаймі в тих сферах де вони можуть бути порівняні й вирявняні. Ні, це зовсім не те.

І не сумнівайтесь. Сучасні студенти і фахівці у галузі соціології, психології, культурології та суміжних з ними, особливо з прогресивного у всіх відношеннях навчального закладу Києво-Могилянська академія зможуть вам це підтвердити, ще й залюбки. І літературу з цього питання можна за бажання знайти. Довелось бачити (у тій же Могилянці) довідники, навчальні посібники, інструкції, журнали, книги про усілякі тонкощі гендерних питань (про самоідентифікацію, різні типи сімей, толерантність тощо).

Так, на думку, зарубіжних фахівців (і наших, що  активно й наввипередки впроваджують західні ідеї й погляди на життя, звісно, не без допомоги, в тому числі й  фінансової того ж Заходу !), має виглядати Україна, яку, хоча й добре подумавши… невідомо скільки часу, з огляду на сумнівний у всіх відношеннях стан країни, ще згодяться прийняти до Європейського союзу, де дуже й дуже популярна гендерна рівність!

gender 8 169x300 - «Ура!» єврогендеру

Реклама, що роздають

gender 7 169x300 - «Ура!» єврогендеруВсюди в метро – висять плакати, а на святкових площах – роздають (до «Євробачення – 2017») рекламу з більш ніж прозорим натяком. Та що там говорити – натяком в лоб (і діти й підлітки дивляться й вчаться, беруть приклад: двоє чоловіків, мило притулившись один до одного і довірливо-інтимно спілкуючись, готуються зав`язати любовні сексуальні стосунки… (Саме сексуальні, бо нагадують одне одному про необхідність перевіритись на ВІЛ-інфекцію – що саме по собі й не так і погано.)

 

 

 

Все виглядає досить відверто, але трохи й закамуфльовано.

Хіба один чоловік не може порадити щось іншому чоловікові, своєму товаришу?

І тут розумієш, що щось в картинках на рекламі не так.

Де матір і батько, що радять дитині перевіритись, бажаючи уберегт її?

І де тоді двоє дівчат-подруг, що радять одна одній обережність при новому захопленні (лише ким: дівчиною чи хлопцем)? І чому дівчата нетрадиційної орієнтації не б`ють в набат, обурюючись відсутністю двох дівчат в рекламі?

Де ж гендерна рівність?!

Тож давайте шанувати цю нову для України політику, що штучно їй прищеплюють, до кінця!

І взагалі, чому треба йти на Захід? Може, краще на Схід?

Давайте введемо на нашій землі гареми, але… звісно, і чоловічі, бо чому лише жіночі?!

Гендер і на Сході має лишатися гендером! Все для всіх має бути рівне й однакове.

Багатствами з вами не поділяться, і не сумнівайтесь. А всілякі перверзії і збочення вам нав`яжуть і переконають в тому, що вони і в них – найцінніше для кожної людини.

 

gender 44 - «Ура!» єврогендеру

gender 45 225x300 - «Ура!» єврогендеру

Галерея мистецтв «Лавра»

Митці під крилом Київської міської держадміністрації (бо галерея мистецтв «Лавра» – муніціпальна галерея) та, очевидно, з її схвалення не відстають в гостромодному питанні єврогендеру.

 

 

 

 

 

 

 

gender 28 - «Ура!» єврогендеру

gender 1 3 - «Ура!» єврогендеру

Lesja Ukraїnka ta Olga Kobiljanska 1 - «Ура!» єврогендеру

А це розклеєне на парканах в Києві

gender 11 1 - «Ура!» єврогендеру

gender 5 2 - «Ура!» єврогендеру

 

Виставка «Face» в рамках Міжнародного арт-фестивалю Face of Art цілком провокативна, особливо матеріали на трьох невиличких експозиційних столиках, що в центрі галереї.

Де ж патріоти?

Де ж національно свідомі?

Де шевченкознавці?

Де любителі літератури, зокрема поціновувачі творчості Лесі Українки та Ольги Кобилянської?

Іноземні автори нам відверто натякають на те, звідки мають підростати ноги нашого гендеру. Абсолютно конкретна заявка. До речі, роз`яснювальні папери (на фото – жовтого кольору) лише англійською. Як, ви ще не вивчили? Тоді мовчки «їжте» те, що вам пропонують. І сміливо прямуйте до… Європи…

 

Література в Культурно-мистецькому центрі Києво-Могилянської академії в вільному доступі:

 

5–8.05.2017


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Підписатися на розсилку

Яндекс.Метрика