Головна » Безмежність миті

Безмежність миті

samumray.in.ua.

 

 

 

В житті досить часто трапляється лиш мить кохання-любові, а деколи – це лише натяк на почуття, часом згадка про минуле життя з впевненістю про зустріч в майбутньому.

Справжня любов – безмежна й назавжди.

Але досить часто навіть легкий дотик до неї чи споглядання сильно лякає людину. І на допомогу приходять перестороги, забобони, установки – й вибудовується мур, міцний, залізний, кам’яний. Чи вловить серце подих справжньої любові? Чи насмілиться зізнатись в цьому хоча б собі?

 

 

Саме про це була вчорашня моновистава за творами В.Винниченка «Моменти кохання». До меж підводив й спрямовував цілий глядацький зал, кожного присутнього (в якому жодний не ворушився, захоплений справжнім, майстерним словом автора та майстерністю актора), до роздумів про себе, своє особисте життя та місце любові в світі виконавець єдиної чоловічої ролі Євген Нищук.

Образ жінки (у виконанні моделі Інни Цимбалюк, миловидної й приємної зовнішньо) також був присутній в цій прекрасній виставі про грані любові, межі свідомості, за якими буває безмежжя щастя, що на всі наступні життя, у постановці Тараса Жирка. Прекрасна сценографія та сучасні українські виконавці у музичному оформленні доповнили абсолютно самовіддану гру колишнього міністра культури.

Межі були подолані, безмежність миті захопила глядачів і понесла в простори спогадів та мрій про вічну, істинну, щиру любов, почуття справжнє,яке дарується небесами.

Катарсис на сцені захопив присутніх.

Кожний отримав щось, що перебуватиме в душі завжди.

Браво! Гарна робота.

Спасибі фестивалю «Марія», в рамках якого відбувся цей показ, що змінив для багатьох звичайний пізній вечір осені на мить неповторну та прекрасну…

 

Фотомиті вистави

 

 

 

Відеомомент вистави

 

 

Більше відео з вистави на «Вогняному Лелі».

Сам Ум Рай

7.10.2019 

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку