Головна » Бруківка міста Києва

Бруківка міста Києва

samumray.in.ua.

 

 

Жахи та страхіття, які сталися нині з дорогами в Києві та які є небезпечними, болісно вдарили по кишенях столичних водіїв. А пішоходи давно вже познайомилися з неприємностями, пов’язаними з пересування столичними тротуарами.
Зокрема йдеться про пішоходів жіночої статі, для яких похід у справі або прогулянка містом (і вулицями, і парками, і скверами будь-якого району), з певного часу, стали небезпечною справою. Небезпечною і для ніг (тобто здоров’я в цілому і його фізичного аспекту, зокрема), і для підборів (зламані та понівечені каблуки боляче «б’ють» і по гаманцях, і по настрою, і, знову ж, по здоров’ю (його психологічному аспекту)). І справа не лише у асфальтовому покритті, яке давно не ремонтувалось, не відновлювалось. Справа у красивій, але підступній та лихій новомодній бруківці, яку пани – градоначальники безупинно мостять і мостять під ноги (починаючи від мера Омельченка).
Їм це чомусь вигідно. Вигідна бруківка і для виробників – інвесторів.
І зрозуміло одне, що ті, хто кладуть плиточки бруківки на вулицях міста Києва, рідко ходять самі по них пішки, як і їхні жінки. Інакше, вони давно б вже збагнули що до чого. І, відчувши на собі всі незручності такого покриття , припинили робити подібну «ведмежу послугу» жителям (а точніше жителькам) столиці. Бруківка, як би симпатично вона не виглядала, абсолютний ворог жіночого взуття. І не одна з нас плакала, вдягнувши новенькі туфлі, та пошкрябавши – понівечивши їх на єдиній парадній прогулянці в парку, або просто сходивши у справах. А ще, бруківка, яку так масово кладуть у Києві, чомусь дуже низької якості, і не витримує ні нагрузок від безпосередньої експлуатації, ні наших природних кліматичних умов. Майже всюди і скрізь тротуарне покриття виходить з ладу і провалене (тут ще й закрадається підозра, що перевелись серед робітників служб умільці, які б якісно та на совість, не крадучи матеріалів, укладали та ремонтували дороги).
А що чиновники? Що їм до наших бід і страждань?
Ні серце, ні голова не болить про це, і каблуки не ламаються, і ніби все візуально добре (модно, як в Європі!).
А чи знають вони, що поверхня бруківки до всього ж надзвичайно слизька (не зрівняти з поверхнею асфальту, на якому, через шорохувату поверхню, навіть в ожеледицю рідко буває слизько). Найменший мороз і тоненька кірочка льоду – і все пропало: ноги роз’їзджаються в сторони,падаєш та бідкаєшся (і добре, коли лише заб’єшся, а не зламаєш собі щось!).
Чиновникам – все байдуже. Звісно, ними керують не розум та почуття відповідальності, людяності, уважності до потреб і проблем громадян (подумати таке – аж смішно стане).
Справжнього чиновника завжди турбують лише його власні потреби та пріоритети.
А це, як відомо, гроші та вигода …
За гроші купується і присипляється і совість, на жаль. Але факт залишається фактом: бруківка дуже псує життя багатьом жителям столиці!
15.03.2013

.

.

.

.
как сделать сельский дизайн самому без привлечения специалистов

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку