Головна » Будинок вчених є, та де ж молодь?

Будинок вчених є, та де ж молодь?

samumray.in.ua.

 

 

 

Киевский дом учёных НАН Украины
Київський будинок вчених Національної академії наук України – ошатна старовинна споруда в самому центрі міста – видніється в арці по вулиці Володимирській 45 А навпроти Золотих воріт.
Цей красивий двоповерховий будиночок (частина колишньої садиби В. Качали, що має столітню історію) вже багато років радо відчиняє двері та запрошує до себе на надзвичайно цікаві і змістовні культурно-мистецькі заходи та науково – просвітницькі акції киян та гостей міста.
Але, чомусь, цей справжній острівець культури знають та шанують, в переважній своїй більшості, люди старшого віку – пенсіонери.
Київський будинок вчених НАН УкраїниЗрідка серед відвідувачів можна побачити студентську молодь та людей продуктивного середнього віку. Звичайно зрозуміло, що вони більше зайняті на роботі та навчанні. Але погодьтесь, що ввечері кафе, ресторани, нічні клуби, кінотеатри та інші популярні місця центру столиці буквально «забиті» публікою.
Так, кризова ситуація і масове зубожіння українців, так, економічний спад, так, тяжкий наступ глобалізації та маскультури (зрівнювання всіх за здібностями, запитами, можливостями) – все це факти та всім відомі речі.
Проте залишається глибинне переконання, що не всі серця абсолютно зачерствіли і охололи, не всі душі покрилися «коростою» брутальності та цинізму. Навіть в період знецінення моралі , етики, культури, науки – всього справжнього та вічного – завжди залишається частка людей, яким ще щось цікаве, які прагнуть до істинних знань, краси та світла, мають за необхідне розвиток та внутрішній і зовнішній рух уперед (через самовдосконалення).

Київський будинок вчених НАН України
І саме таке (лекції, клуби, концерти, виставки, презентації, дійства та акції), що є найбільше зворушливим та найціннішим з загальнолюдських надбань, регулярно (практично щодня) демонструється та відбувається в прекрасних старовинних вітальнях та залах Будинку вчених в місті Києві.
Можливо, багатьох, хто ще не відкрив для себе цієї перлини (Будинку вчених), дуже здивує достатньо демократична та прийнятна ціна вартості абонементу на один учбовий рік (з осені до літа). Вона становить лише 50 гривень, та придбати його може кожен охочий, навіть той, хто безпосередньо не має стосунку до системи Національної академії наук України.
Щомісяця відвідувачам пропонується програма заходів, які відбуватимуться. Вона також доступна на сайті Будинку вчених.
Атмосфера цього осередку культури надзвичайно гостинна, по-домашньому тепла.
Міроприємства, що пропонуються публіці дирекцією, організаторами і учасниками акцій, безперечно світового рівня якості, продумані та вишукані, на будь – які примхливі смаки та запити.
І єдине, чого не вистачає, так це саме глядацької молоді (бо молоді виконавці давно знайшли тут собі притулок – чудову базу для старту та розвитку).
Дуже прикро, що вона (молодь) оминає цей заклад.
Агов! Молоді! Приходьте! Приєднуйтесь!На вас чекають!

  Масове лицемірство (Що святкуємо?)

Сам Ум Рай

11.02.2013

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку