Головна » Чи до місця маркетинговий хід з назвою «Поминальна»?

Чи до місця маркетинговий хід з назвою «Поминальна»?

samumray.in.ua.

 

 

місто Київ, проблеми міста Києва, недоречна назва кафе - Поминальна 2
Ні для кого не є секретом, що життя та смерть крокують поруч.
місто Київ, проблеми міста Києва, недоречна назва кафе - ПоминальнаЯкщо в селі народження і відхід людини до іншого світу завжди були соціальними подіями, про які знали всі мешканці, то містечка та мегаполіси вже давно приховали ці «відправні» точки. Люди часто не помічають навіть те, що стається у їх багатоповерхівці, хіба що у своєму під`їзді поспівчувають чи порадіють принаймі ті, з ким ви знайомі особисто та хоч мінімально спілкуєтесь.
Тож коли під вашим домом знаходиться заклад громадського харчування під назвою «Поминальна», а навпроти нього – дитячий майданчик, то ясно, що ви живете у трошки зміненому вимірі і розумієте, що біля вас постійно з`являються люди, які щойно когось втратили і переживають горе.
місто Київ, проблеми міста Києва, недоречна назва - ПоминальнаЧесно кажучи, навіть сторонньому перехожому, що йде проспектом Перемоги між станцією «Святошин» та «Житомирська», від назви «Поминальна», що добре видніється поруч з житловим будинком та будівлею Києво-Святошинської районної адміністрації стає трохи не по собі, навіть дещо моторошно.
Невже не можна було назвати заклад якось більш нейтрально?
місто Київ, проблеми міста Києва, Поминальна та дитяча площадкаБо городяни давно відвикли від пишних похоронних процесій та церемоній з духовими оркестрами, розкиданими по асфальту квітами (не ті часи), а тут тобі назва кафе, що бентежить душу. Цікаво, що відповідають своїм діткам мами, що гуляють поруч «Поминальної» на запитання «Що це?».

Сам Ум Рай

25.11.2014

  Проблеми міста Києва

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку