Головна » Чи є відповідальний?

Чи є відповідальний?

samumray.in.ua.

 

 

Український дім

Стіна на вулиці Трьохсвятительській, що веде до Українського дому і далі перебуває в поганому стані.

А час і сили природи роблять свою справу.

Вони, на відміну від людей, дуже послідовні і заповзяті.

А нинішні володарі Українського дому, вочевидь, не дуже, бо не особливо переймаються станом будівлі та й не тільки ним.

Їх не турбують ні руйнація споруди, ні фонтани, що давно мовчать, ні відсутність графіків роботи цього культурно-просвітницького закладу на вході. Схоже, що анархія вже стала матір’ю порядку, що заведений в цьому закладі, а точніше – матір’ю безпорядку.

Дії керівника Українського дому (нинішній директор — Юрій Стельмащук, професійний спортсмен та чиновник від спорту) – зовсім не помітні. То чим він займається? Так, пан директор та його команда у проведенні заходів чітко дотримуються гасел, декларованих “Євромайданом”. Вірогідно, що пан директор вміє непогано продавати площі виставкових залів.  Зрозуміло, що він отримав соціальний ліфт. Так саме зрозуміло, що його освіта та професійні навики не відповідають посаді, яку він займає (Ю. Стельмащук досить вдало висловлює якісь загальні тези, що видають чиновника зі стажем, але в будь-якому найменшому наближенню до питань культури та мистецтва він не має, що сказати, бо не володіє матеріалом).

І ті некомпетентні в багатьох очевидних речах, але для когось зручні, свої, потрібні люди, що перебувають в Українському домі (керують, організовують, охороняють, чергують), просто зайняли зручну прибуткову нішу. А ті що призначили їх туди на посади абсолютно задоволені, бо отримують те, що було необхідно.

Дивна ситуація триває. Різні заходи регулярно відбуваються. Гроші за оренду надходять.  А Український дім тим часом руйнується. Тож де господар цього козирного приміщення в серці Києва? До кого йдуть відкати, що покриті такими популярними після останніх подій гаслами?

  Преступное равнодушие

4.09.2015

Український дім

 

За часів існування і функціонування Музею Леніна це б все здалося якимсь фантастичним видивом, фантасмагорією, та було цілком неможливим.

А тепер все можна: дурна мода з великим запізненням, але добралась до нас. В результаті чого обписується все, що бачать очі, навіть мармур та граніт величних споруд, хай і радянського часу. Бідолашний Український дім, центральна споруда в центрі української столиці: і йому перепало.

 

Український дім

 

18.10.2017

 

Читати на цю тему:

Преступное равнодушие

 

 

 

 

Український дім – в чиїх він володіннях?

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку