Головна » Чи загрожує нам новорічна чудасія?

Чи загрожує нам новорічна чудасія?

samumray.in.ua.

 

 

Передноворічні клопоти, суєта, бажання встигнути і закінчити справи та, попри всі негаразди, передчуття очікування свята.
А разом з ним – всього хорошого, доброго і прекрасного, погляд з надією в майбутнє.
Велика кількість киян та гостей столиці цього річ також прийдуть в центр міста – на Майдан, щоб в спільній атмосфері радості зустріти Новий 2013 рік.
Звісно будуть розваги, зустрічі, спілкування з друзями та улюбленими виконавцями, які проведуть з нами казкову ніч під Новий рік, даруючи свою майстерність та тепло сердець.
Саме зараз час згадати минулий новорічний концерт на центральній святковій площі Києва, на якому все було гарно і цікаво …
Та спантеличив неприємний факт, спричинений чи то технікою, чи то невдалою задумкою організаторів (можливо, ними було заплановано з нульової години припинити трансляцію дійства на великий екран). Дотепер прикро і трохи лячно, чи не повториться подібний ляпсус на святі цієї новорічної ночі.
А в пам’яті лишилося таке.
Стрілки саме добігають до заповідної відмітки – цифри 12, на сцені улюбленець публіки – Олег Скрипка, всі налаштовані на задоволення, над натовпом прокочуються хвилі позитивних емоцій .
І співак дійсно не підвів: його виступ радував потужною енергією ентузіазму та щастя. Але великий екран на Будинку профспілок під час саме цього виступу вперто та настирливо транслював замовлену явно за великі гроші рекламу пива.
І це замість того, щоб показувати дійсно приємну, улюблену, популярну людину, громадянина та виконавця!
Повне розчарування. Хто ж таке придумав. Це була якась нестиковка, або спланована акція, яка певним чином дискредитувала Олега Скрипку?
Невже в нашій країні замало реклами алкоголю? Невже не явні та очевидні її наслідки у вигляді масової моди на вживання спиртного та не менш масової деградації до отупіння та деморалізації населення, особливо молоді?
Від усвідомлення такого неприємного казусу, за яким довелось спостерігати на святі з приводу настання 2012 року, черговий раз боляче.

Сам Ум Рай

29.12.2012

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку