Головна » Чия земля? (гіпотеза)

Чия земля? (гіпотеза)

samumray.in.ua.

 

 

Кому справді належить та чи інша земля?

Це питання було актуальним в усі часи існування людства. Не втрачає воно своєї гостроти і в наш час – час глобалізації і війн.

То чия ж земля? Хто її справжній господар?

Так, той хто любить її і вважає своєю (звісно, любить не так, що здирає три шкіри та все на свою власну користь). Таких земля терпить (до пори до часу), але не відповідає взаємністю, лише вичікує моменту, в який легко позбавиться від паразитів-кровопивець, палких її «любителів».

Що ж є визначальним?

Чия земля?Як розбирається земля з тим, хто свій, а хто чужий? Слова чужого  бувають вимовлені мовою цієї ж землі, та і вчинки його часто не одразу розгледиш, а лише – з відстані часу, за результатами.

Земля, як і все живе, має свої вібрації, гени дітей цієї землі мають такі самі вібрації, як і у матері-землі; мова цієї землі – чарівний ключ, що має співзвучні, чи резонуючі вібрації (частоти) з генами справжніх дітей та має здатність й силу вмикати голос душі, голос серця, голос любові, голос духу, голос предків.

І всілякі хитруни і зайди – навіть ті, що видають себе за своїх, програють.

Матір безпомилково визначить своїх, ввійде в резонанс і підніме їх на висоти Духу. А рідні діти, що щиро та віддано люблять свою землю, свою матір-годувальницю, віддадуть все горіння сердець, весь розум, всі зусилля на те, щоб їх земля процвітала. А все інше та всі інші – фальшиві, пусті, тимчасові непорозуміння й випробування, що минуть.

В цьому і є наша надія. Це і є шляхом до відродження, на наш погляд – єдиним можливим.

 

16.09.2015

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку