Головна » Чому арії і ельфи не п’ють алкоголь, а гобіти і люди – п’ють

Чому арії і ельфи не п’ють алкоголь, а гобіти і люди – п’ють

Тому що арії долучені до знань, а гобіти – до реклами продавців спиртного і до пропаганди олігархічних ЗМІ. Пора згортати цей нахабний лохотрон.

 

Ось він, справжній нектар - напій богів!

Ось він, справжній нектар – напій богів!

 

Ось він, справжній нектар – напій богів!

Добре відомо, що алкоголь (етиловий спирт, етанол, C2H5OH) – це ефективний кровоспинний засіб. А все тому, що він згортає кров і утворює тромби, які й зупиняють рух крові. Окрім того, алкоголь є отрутою, тому виступає в ролі дезінфікуючого засобу.

Саме для зупинки крові, а також для дезінфекції ран використовували алкоголь з давніх-давен. Тобто виключно для зовнішнього застосування. У євангельській притчі про милосердного самарянина розповідається як він, допомагаючи потерпілому від розбійників чоловіку, промив його рани вином.

Якщо ж алкоголь випити, що це викликає згортання крові і утворення тромбів, які блокують її рух і спричиняють кисневе голодування (гіпоксію).

Внаслідок кисневої недостатності клітини гинуть. Відмирання клітин головного мозку створює ефект «оніміння» і «відключення» від реальності, що іноді супроводжується ейфорією. Подібну ейфорію можна отримати просто шляхом зменшення кисню в повітрі, наприклад, під час польоту на великий висоті без кисневої маски, або при сходженні у високі гори (т. зв. висотна хвороба). Після збудження нервової системи (ейфорії) швидко настає її пригнічення.

У державному стандарті СРСР – ГОСТ 18300-72 на етиловий спирт – у розділі 5 «Вимоги безпеки» надруковано: «5.1. Етиловий спирт легкозаймиста, безбарвна рідина з характерним запахом, належить до сильнодіючих наркотиків, що викликає спочатку збудження, а потім параліч нервової системи».

Відтак, вживання алкоголю всередину – це добровільна деградація і самознищення. Смертельна доза 96% етилового спирту – 250-300 мл або 6-8 мл на 1 кг маси тіла. При «культурному питті» деградація розтягнута в часі, тому мало помітна, натомість ефект збудження і відключення від реальності проявляється негайно. Це використовують продавці алкогольних виробів, які на цій узаконеній наркоторгівлі добряче збагачуються. Свою вигоду, окрім торгівлі акцизами на спиртне, отримує і паразитична панівна верхівка, оскільки масове вживання алкоголю дозволяє утримувати населення в безпечному для влади стані отупіння і пригніченої пасіонарності.

  В центрі Києва – не Гідропарк, а гідробардак!!!

Арії (реалізовані люди, шляхетні) наскрізь бачать увесь цей лохотрон, тому взагалі не вживають алкоголь: щоб не труїтися, щоб мати ясну свідомість і здорове потомство, щоб не марнувати гроші, щоб не збагачувати паразитів.

Окрім того, грати роль дурника у цій нахабній афері – принизливо для власного інтелекту. Аріям тут допомагає спроможність до критичного, самостійного мислення і постійний пошук знань про об’єктивну реальність.

Натомість гобіти (homo simplex, «обитателі», прості) не володіють критичним мисленням, натомість довіряють рекламі і пропаганді. Тому, прагнучи «бути як всі», гобіти є легкою здобиччю для алкогольних аферистів і паразитів. Не набагато краща ситуація з людьми, хоча багато хто з них починає підозрювати, що «тут щось не так».

Масова наркотизація населення є важливим компонентом існування індустріальної мегамашини, яка тримає людей в ментальному і економічному рабстві.

Ісус Хрестос знав, з чого починати звільнення людини, тому своє прилюдне служіння розпочав з чуда на весіллі в Кані Галілейській. Тоді для гостей, які вже захмеліли, Ісус створив величезну кількість освіжаючого виноградного фрешу.

Сенс цього чуда в тому, що оновлення життя треба починати зі звільнення від наркотиків і отрути. Для цього не потрібно додаткових витрат, достатньо тільки бажання. Бути щасливим і здоровим просто, бо щастя і здоров’я – це природний стан людини. «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним» (Григорій Сковорода).

Перехід до здорового способу життя є матеріально вигідним, це потужний чинник підвищення індивідуального і національного добробуту. Більшість аварій, злочинів і помилок спричинені вживанням алкоголю.

 

Нектар, що значить «свіжий набуток», «новий скарб»

Нектар, що значить «свіжий набуток», «новий скарб»

Ігор Каганець (український письменник, дослідник, футуролог),  «Народний Оглядач», 6.01.2017

16.07.2017

  Гідропарк та Труханів острів

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку