Головна » Ціна свободи

Ціна свободи

samumray.in.ua.

 

 

 

Свобода – наша релігія

А що таке свобода? В чому вона полягає?

Чи всі знають це і цілком усвідомлюють?

«Свобода – наша релігія» – надпис на величезному плакаті, який розміщено тепер на згорілому-напівзруйнованому під час подій «Євромайдану» Будинку профспілок, зроблена англійською. Мабуть, з поваги і шани до іноземних гостей, які очікуються на грандіозну й недоречну (з багатьох точок зору –  і моральної, і економічної) подію «Євробачення – 2017».

Хіба що з політичої точки зору і плакат, і іноземці (що їх вже повно в столиці, особливо з країн не європейських, а Близького Сходу), і пісенний конкурс – все дочасно, бо ми, намагаємось крокувати до Європи (точніше буде – намагаємося вступити в неї).

А під плакатом, що свободу називає нашим зв`язком з Богом (слово «релігія», як і «йога», означають саме зв’язок з Вищим, Абсолютом), поруч – виставка шокуючих знімків. На них – ціна нашої свободи (А чи ми вже вільні й цікаво – від чого саме? – Чи не від внутрішнього спокою, миру в країні, грошей та достатку, гарних перспектив, стабільної ситуації та моральних норм): понівечені герої АТО, що воюючи втратили частини своїх тіл або позбавлені звичного їх функціонування.

Виставка «Переможці 2» на Майдані Незалежності

Виставка «Переможці 2» на Майдані Незалежності

Дивитись на темні великі фотографії – і страшно, і боляче: постраждалі виглядають героями фантастичних фільмів про людей-роботів, і це ті з усіх, яким повезло отримати дороге протезування і … не повезло отримати фізичну й психологічну травму на все життя!…

Нема нам чим гордиться.

Це непомірна ціна примарної свободи! … Яку українці продовжують сплачувати.

 

p.s. Є думка, що свобода – можливість обирати собі залежність… Яку ж обрали ми?

  Відшуміло – відсатаніло «Євро – 2012»

4.05.2017

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку