Головна » Дещо про особисте, що перестало бути таким

Дещо про особисте, що перестало бути таким

samumray.in.ua.

 

 

 

Богдан Бенюк …
Це ім’я бриніло для автора завжди як музика, викликало внутрішню посмішку, настроювало на благодушно-жартівливий лад. Ще б пак! Відомий актор-франківець (з Національного драматичного театру ім. І. Франка в Києві), що, маючи харизматичну та дещо кумедну зовнішність, блискуче виступав і на сцені, і в кіно. Богдан Бенюк – талановита особистість. Ну хто не плакав та не сміявся з його Швейка?
Актор грав і грає – неповторно, талановито. І все могло б залишатися для автора і далі таким само приємним… Але карти поплутав маленький епізод, що всі ми могли побачити з телеекранів. Малесенька деталь життя та поведінки Богдана Михайловича Бенюка в одному з кабінетів одного з чиновників телебачення. І все. І цього вистачило. Не те щоб ця відома людина стояла на п`єдестальчику в моєму умовному пантеоні, ні, але він був улюбленим актором (професія публічна, погодьтесь, що мало хто із служителів Мельпомени не несе в світ до людей у своїх ролях себе самого). А тепер перестав ним бути.
Просто не можеш більше довіряти людині, яка вже не помічає грані між моральним та аморальним, дозволеним та недозволеним в суспільстві, більше того, явно виступає на боці такого, що є не просто некультурною поведінкою, а небезпечною тенденцією, що охопила суспільство.
Чомусь одні люди взяли собі за право та обов’язок (!) чинити свавільні акції самосуду, робити публічні приниження інших людей, що думають та діють інакше, ніж самонаречені судді, демонструючи поведінкою брутальною та грубою ненависть та нетерпимість. Чого варті обурливі епізоди із священиком та депутатами, яких озвірілі молодці, часто з оселедцями та претензією на виключно «правильний» патріотизм, дискредитуючи національну ідею та мораль українця, безкарно посягали на честь та гідність людини, публічно застосовуючи фізичну силу та лайку.
Чи це не зґвалтування? Ще й колективне?
Ще й під клацання об’єктивів та фотокамер охочих до «свіжини» журналістів (жоден з них не намагався припинити цю наругу, над людьми, лише знімали та «слинку пускали».
Жоден з учасників нападів не осуджений громадськістю та не покараний.
Новоспечений міністр культури Євген Нищук покрив недостойні дії колеги по цеху, він відмовився коментувати епізод з Б. Бенюком, не наважився осудити корифея сцени, видно забувши, що той є водночас депутатом та публічною особою.
А Богданові Бенюку слід гарненько подякувати, він опинився в авангарді Зла, відкрив широку дорогу самосудам та самоуправству через приклад власної ганебної поведінки. Двері ненависті відчинено, гнів та зло виходять на вулиці.
Тримаймося! Бо далі вже пішло!
p.s. А Всеукраїнське об`єднання «Свобода», членом якої є Богдан Бенюк, своїми діями вже давно дискредитувало саме слово «свобода». В їх виконанні «свобода» – це вседозволеність.

Сам Ум Рай

1.10.2014

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку