Головна » Директору «Мамаєвої слободи» Костянтину Олійнику та усім працівникам установи

Директору «Мамаєвої слободи» Костянтину Олійнику та усім працівникам установи

samumray.in.ua.

 

 


Позавчора – 14.10.2012 р.,  на свято Покрови Богородиці, вирішили скористатися чудовою нагодою та безкоштовно прогулятися козацьким селищем «Мамаєва слобода».

Поїздку до вашого селища запланували десь за два тижні до події, коли прочитали інформацію про подію на сайті «Рукотвори». Аналогічна інформація також була зазначена на афіші селища «Мамаєва слобода» та на запрошеннях, які роздавались від імені депутата Дмитра Андрієвського.

Ми звісно зраділи такій чудесній можливості, але даремно.

 

Оскільки вільний вхід був обіцяний вашою рекламою весь день, то ми, розраховуючи на це, обрали зручний для себе час. Але нас чекав неприємний сюрприз: о 15-30 охорона на вході вказуючи на надруковане на звичайному аркуші  обмеження: «вільний вхід до 15-00», не пропустила нас.

Ми не захотіли змиритися з подібною несправедливістю і все ж домоглися свого: після тривалих телефонних перемовин з вашими працівниками, які тривали 40 хвилин, о 16-10 нас та ще декількох  людей (дві сімї та компанію молоді, всього пройшло 14 людей), все ж пропустили на територію селища, але почастуватися ні кулешем, ні чаєм вже не вдалось, ігри для дітей завершилися за 15 хвилин, ярмарок згортався.

Ми не дуже засмутилися, бо принаймні прогулялися живописною територією. Але нам було дуже боляче та образливо за ту масу людей, в тому числі сімї з дітьми та декілька груп хлопців – підлітків, які за той час, поки ми ввели телефонні переговори з адміністрацією, підходили до воріт з бажанням потрапити до Музею, дивувалися обмеженню – 15-00 годин, розстроєні відходили, бо більшість з них не мала можливість придбати недешевий вхідний квіток.

Залишилось незрозумілим, хто так половинчасто вирішив привітати людей, заманивши їх інформацією, яка не відповідала дійсності.

Є припущення, що 3-х годинний вільний вхід та свято на території козацького селища «Мамаєва Слобода», час якого не було чітко зазначено в перерахованих вище засобах реклами, проплатив депутат Дмитро Андрієвський, рекламна палатка якого розташовувалася перед входом.

Хочемо зазначити, що подібні ситуації можуть лише зашкодити і репутації самого селища «Мамаєва Слобода», і репутації депутата Дмитра Андрієвського.

 

Сам Ум Рай

15.10.2012

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку