Головна » «Герой» радіоефіру

«Герой» радіоефіру

samumray.in.ua.

 

 

 

 

Який він сьогодні?

Він зневажає всіх, тараторячи безупинно, ніби заведений чи ненормальний. Говорить так, ніби вистрілює з кулемета, так ніби Злі Духи вселилися в нього та керують його думками й  чорним язиком.

Він висловлюється брутально, грубо й різко, тоном знервованим, зверхньо й зарозуміло. Він має усіх на увазі…

Мабуть, він, незрівнянний та неповторний, майже-мачо Богдан Буткевич є гордістю «Громадського радіо»?!

Звідки беруться словесний бруд і погані звички? – Пропагуються псевдогероями нинішнього часу! Ведучий – і сам типовий продукт нашого часу, що підчепив дух вседозволеності та розпущеності, які багатьма злісно видаються за ознаки демократичності та свободи мовлення.

Нововипещене скоромовне чудило, що постійно демонструє психіку в стані заведеності та бойової готовності. Він перебалакає усіх, принизить будь-кого, кожному заткне рота (і гостям ефіру, і додзвонювачам-слухачам). Запаси гніву та злості готові вилитися з нього щосекунди. Жартує чи коментує щось цинічно, так, ніби він один в світі все знає і розуміє, а інші кругом нього лише недоумки. Агресивна манера ведення передачі  його самого заводить. Богдан Буткевич явно має погану витримку та брак виховання. Сюди ж слід додати відсутність терпіння й упередженість. А ще він використовує жаргонні й міцні слова. Постійно «кладе свій прибор» (це його лексика стосовно депутатів, які, певно, часто того і заслуговують, але ж таке ми чуємо в розмовах на базарі, за пляшкою, а тут – на державному радіоканалі!) на… слухачів. Ведучий знічує слухача, нагнітаючи негативну атмосферу, знервовує (і тим «перлом», що розчуєш, і тим, що взагалі не встигаєш почути).

Цікаво було б дізнатися, кому це потрібно, кому вигідно?

Зрозуміло, що не українському слухачеві, якому від тотального негативу і так непереливки!

 

 

Навіть зайці трапляються нині агресивні

Навіть зайці трапляються нині агресивні й злі!

 

29.10.2018

Як і від тону й подачі інформації.

Як можна стати ближчим до народу

Про зміни в мові ефірів радіостанцій та телеканалів і небезпеки, що повязані з цим.

15.04.2019

 

 

 

Ядовита цензура

 

Балаганне радіо

 

Бути чи не бути? (про доцільність існування «Громадського радіо»)

«Громадське радіо» – проект, що створюється на пожертви, чи субсидується добровольцями, останнім часом впевнено займає години вечірнього ефіру на Першому каналі Національного радіо. Тож частенько доводиться слухати саме його, особливо ввечері на кухні, в колі сім`ї . Бувають різні гості в студії.

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку