Головна » Гідропарк та Труханів острів

Гідропарк та Труханів острів

samumray.in.ua.

 

 

Прокльовуються паростки цивілізації

Вже аж під кінець цьогорічного пляжного сезону кияни мали змогу порадіти деяким нововведенням.

На декількох з міських пляжних зон з’явились фонтанчики з питною водою, душі, крани для ополіскування ніг та яскраві таблички, що закликають не смітити й підтверджують заборону паління на пляжах – зонах масового відпочинку.

Гуляй-разгуляй на ЮБК

Всё класс! Жизнь бьёт ключом!

Расслабься, выпей, покури кальян, прикупись на ярмарке, развлекись, повиси с друзьями под «туц-туц».

Полёт «нормальный» … в никуда

Уже давно не секрет, что около арки Дружбы народов в Киеве «развёлся» сыр-бор: и аттракционы, и бассейн, и батут, и тир, сменивший его, и десяток уличных кафе, не в лучшем их «исполнении» (вагончики, ларьки, палатки, аляповатые рекламные зонтики, пластиковые столы и стулья).
Всё это «хозяйство» расположено беспорядочно и бессистемно, к тому же с «выходом» на смотровую площадку, столь любимую и киевлянами, и гостями столицы.

Острів природних Скарбів чи Острів Сміття?

Кияни – щасливі люди: вони можуть відпочивати на природі просто в центрі міста, неподалік від станцій метро та зручних доріг. І вони роблять це. Традиційні улюблені місця відпочинку біля води – Гідропарк (парк, який розташований на Венеціанському та Долобецькому островах) та Труханів острів.

Сміття – в головах, сміття – на пляжах

Те, що місто Київ та його околиці захлинаються в смітті, давно вже не новина, а болюча проблема. Те, що відповідні міські служби декілька років поспіль абсолютно не готуються до пляжно- купального сезону, печальний та неприємний факт.

Киев по уши в грязи

Горы мусора – бич нашего времени. Киев постепенно, но неуклонно превращается в огромную свалку.

  Прокльовуються паростки цивілізації

Уголки природы – любимые места отдыха киевлян, не исключение.

Гидропарк похож на заваленную различными отходами чащобу.

Люди? Свині!

Вихідні дні, дні очікувані і жадані, – прекрасна нагода виїхати цілою сім`єю, а іноді й з компанією друзів на природу – до лісу чи річки та гарненько провести час.
Більшість з тих, хто вибирає такий спосіб відпочинку, розуміють його однозначно: традиційні посиденьки з вогнищем, шашликами, наїдками і випивкою, голосною музикою; і лише деколи можна побачити людей, що грають в якусь спортивну гру, наприклад, волейбол чи бадмінтон, прогулюються чи їдуть на велосипедах.

Небезпека пішохідного мосту, який веде на Труханів острів

Минулого літа 2011 року, кияни, розуміючи необхідність, смиренно переносили ремонт пішохідного мосту, який веде на Труханів острів (зелений оазис відпочинку та пляжі). Але той хто проводив ремонт і той хто приймав закінчення робіт чомусь проігнорували небезпеку, яка помітна неозброєним оком…

Злочинні дії народного героя

Звісно, добре відомо, що злочинність тих чи інших дій кваліфікує суд. Але це справедливий суд у вільній державі.

У нас же доводиться сподіватись лише на суд громадськості, з допомогою якої подеколи вдається кваліфікувати певну діяльність чи бездіяльність публічної персони, і, завдяки цьому, чинити опір розповсюдженню зла, а коли пощастить, то і спинити його.

Чи любить український народ Олега Скрипку, співака, телевізійну зірку, громадського діяча та організатора багатьох цікавих мистецьких акцій та подій, а тепер ще й ресторатора та вправного бізнесмена?

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку