Головна » Гра в рулетку

Гра в рулетку

samumray.in.ua.

 

 

 

Стережіться, інакше цок у лобок...

Стережіться, інакше цок у лобок…

Цим останні дні, коли почало все, що випало за  два тижні з опадів, сніжне й біле, танути, стікати й гепатись з дахів, карнизів, балконів на тротуар, довелось займатись усім людям, хто мусив (на роботу, з роботи, з дому, до дому) ходити центром міста, зокрема – знаменитими вулицями Ярославів Вал, Рейтерською й Стрілецькою. Тротуари – вузькі,  поруч з ними і на них – гори в снігу – засипані-завалені  машини, також вся сніжна брудна маса, яку розгребли з доріг,  застережні стрічки, надписи про можливість падіння бурульок й снігу з покрівель, льодяна нерівна й слизька кірка під ногами. І нема де дітись бідному пішоходу.

А йти треба. Заплющиш очі, молишся, біжиш, рахуючи про себе для підбадьорення «Раз, два, три…», перемішуючи молитву з зойками і охами. Перебіг небезпечне місце (а вони одне за одним) – перевів дух!

Повезло, пронесло. Рулетка, небезпечна, смертельна, цього разу виграна. Ура!

Отакий стрес переживають щоденно тисячі киян.

Що роблять мер та адміністрація,  чи вони, як завжди, занадто відокремлені, відсторонені, їздять-пересуваються на авто і не грають в рулетки зі смертю на звичайних вулицях міста?!

Що роблять комунальники  всім відомо: трохи попрацюють, а далі чекають, коли все розтане саме по собі.

 

Так звучить музика небезпеки

Так звучить музика небезпеки…

 

Сам Ум Рай

9.03.2018

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку