Головна » Карнавал по-українському

Карнавал по-українському

samumray.in.ua.    

 

 

Зараз в Венеції відбувається масштабне й грандіозне дійство – карнавал, що притягує увагу сотень тисяч людей по всьому світу, а трохи згодом карнавал розпочнеться і в Бразилії. Мало хто з українців має змогу відвідати ці святкування, помилуватися всіма заходами в їх рамках. І не тому, що не хочуть світ побачити і себе показати. А тому, що не можуть. Населення споконвіків відрізнялось працьовитістю, але на достойний рівень життя досі не заробило. А в останні роки геть зубожіли і збідніли наші люди. Не всі, правда. Але тих якось не випадає (бо сором бере) й людьми називати.

Та то не біда. У нас в Україні – свої принади, свої розваги і забави. І навіть карнавал відбувається гучний та веселий. Сміятися, правда, часто доводиться крізь сльози. Наш карнавал – особливий. М’ясо їсти, здавалось би, після карнавалу має бути заборонено і слід носити маски. Але у нас – все не так, як всюди прийнято. Ми, як завжди, відрізняємось (виберіть бік – кращий чи гірший – в залежності від уподобань).

На нашому передвиборчому карнавалі маски зривають, а з деяких нещасних, що наважились здуру чи спересердя кудись не туди полізти, не на те зазіхнути – і три шкіри спускають, досить нещадно. А ще – на погляд автора статті, це огидно й неприйнятно в цивілізованому світі – люди поїдом їдять людей, своїх конкурентів на майбутніх виборах на посаду президента України.

Задіяні величезні кошти, найняті команди політтехнологів (чорний піар процвітає і дуже популярний) та прискіпливих й уважних журналістів, підключено пресу та радіо з телебаченням. Повсюдно розгортаються бої та труситься спідня білизна. Майже у всіх кандидатів, виявляється, рильце (перепрошую в чутливих до гострого слова) в пушку: офшори, зловживання, негідні вчинки й мотиви, гра, в якій хтось за кимсь ховається, і той «кимсь» – лише підставний качур. І всі дряпаються, й кусаються, вивішують плакати щодо колег по передвиборчих перегонах, зрозуміло, що з викривальною, часто скабрезною інформацією, товчуться і казяться, розкриваючи козирі – компрометуючі відеозаписи, що притримані саме до цього «святкового» часу, бурхливого моменту. Все це відбувається досить активно й показово. Навіть діючий президент вчасно натиснув на слабке місце українців – їх релігійність, чим, зрозуміло, забезпечив собі довічну шану, та й, ясне діло, не тільки її. Отакі справи відбуваються на нашому карнавалі.

 

 

Все зроблено вчасно!

Все зроблено вчасно!

 

Здається, нічого нового. Але з огляду на кількість претендентів на «престол», передвиборче «людожерство» усіх видів набуло небувалого розмаху і поглинає увагу всіх українців. Так що нема нам коли мріяти про щось далеке і непевне на кшталт карнавалу в Ріо чи Венеції. У нас – свої клопоти, є чим зайнятись, боронячи вуха і психіку від надміру брудних одкровень щодо кандидатів на посаду «царя» в Україні.

Cам Ум Рай

18.02.2019

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку