Головна » Контрасти свідомості

Контрасти свідомості

Катастрофічний «розрив» чи різницю рівня свідомості між нами, які так заповзято прагнуть до Європи, та європейцями-«старожилами» яскраво демонструють всього лише дві новини, які сьогодні раз-у-раз передавали у програмах радіостанцій проводового радіо.

Перша (досить шокуюча) була про наших законодавців, які терміново винесли на розгляд та утвердження Верховною радою закон, який надав би можливість усім стражденним українським в’язням можливість лікуватись за кордоном. Не хочеться коментувати, але все ж стає цікаво, чи все це планується організувати за державний кошт? Якщо так, то багатьом нашим співвітчизникам терміново закортить потрапити за грати! Все для того, щоб змогти хоча б такою ціною отримати шанс на покращення стану власного здоров’я.

Друга (ще більш шокуюча) була про те, що мудрі жителі міста Мюнхен – точку зору яких додумались спитати(!) – навідсіч відмовились виставляти кандидатуру свого міста на конкурс, де буде розігруватись місце проведення зимової Олімпіади 2022 року.

Геніальна позиція! Який рівень свідомості мас! Німці не хочуть зайвих витрат, шумного балагану та погіршення екологічних умов, через все, що може бути пов’язане з Олімпійськими іграми.

А що ми? Певно, хтось вже знає, а хто не знає, може легко здогадатися. Ми ще не «наїлися» проведенням чемпіонату Європи з футболу  «ЄВРО – 2012», а вже знову готові підставляти шиї (мабуть ресурсів вдосталь, а ми всі аж лопаємось з жиру та від багатства), бо подали заявку на проведення цих же зимових Олімпійських ігор. Потенційною «жертвою» обрано Львів.

В зв’язку з цими контрастами згадалась прочитане нещодавно в якомусь з журналів повідомлення про те, що місцевий суд в одному з районів Нідерландів, до якого звернулися сільські жителі, задовольнив їх вимоги та виніс постанову. Фермер, до якого позивались сусіди, мусив таки зафарбувати надпис «Ісус живий» на даху власного будинку, бо цей надпис заважав іншим жителям споглядати природну красу ландшафтів – псував краєвид.

  Радостные перемены (переход через Лету отменяется)

Отак, отакий рівень свідомості європейців. І ми туди ж таки пнемося, тягнемось щосили. Навряд вдасться; ще працювати, працювати і працювати над собою кожному! Отоді лише щось зміниться і «життя пакращає».

13.11.2013

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку