Головна » «Котексом» — по свідомості

«Котексом» — по свідомості

samumray.in.ua.

 

 

метро "Гідропарк", реклама "Котекс"

«Котекс» і його величезна реклама, безперечно, дуже актуальні, саме на платформі станції метро «Гідропарк», звідки, як відомо, всі шляхи ведуть на пляж.

метро "Гідропарк", реклама "Котекс"
В теперішній час, час брутальності і цинізму та майже повного занепаду моралі, не залишається місця для приватних тем, таких – як особиста гігієна в тому числі. На жаль, нема місця природній сором’язливості і цнотливій поведінці.

Все чи майже все виставляється напоказ.

 

 

Від малого до великого — тепер всі люди в курсі подробиць жіночої гігієни. За це — спасибі замовникам і виробникам реклами, що «дивиться» на нас звідусіль.
Та ще спасибі дівчатам та жіночкам, що безсоромно лишають використані ними засоби особистої гігієни всюди, де не кинь оком: по кущах, під лавками, в кабінках для перевдягання та коло них.

метро "Гідропарк", реклама "Котекс"Боротися з рекламою важко, бо задіяні значні суми грошей, тож занадто багато зацікавлених.
Але реклама «Котексу» на станції метро «Гідропарк» — величезний стенд — перекриває запасні виходи з правої (зі сторони центру міста) платформи! То де ж були відповідні служби та й самі працівники метрополітену? Чому мовчки спостерігають за порушеннями правил безпеки перевезень пасажирів, в тому числі за очевидним порушенням правила протипожежної безпеки?!
Щодо низького рівня культури (і свідомості, звісно) той й тут важкувато. Чомусь свинячити — кидати сміття й бруд просто під себе, під ноги — дуже модно.

Жіноча стать і тут (як і в палінні та в пивуванні на пляжах, в парках) феміністично-гігантськими кроками біжить вперед.

Жіночки, схаменіться, не ганьбіться, тримайте бодай в чомусь планку, попри всі складнощі життя та «Котекси» і «Тампакси».  Хтось же має слугувати прикладом! І саме жінка створена бути яскравим втіленням краси, любові, розуму і добра, а не їх протилежних якостей.

  Реклама чернігівського пива "випив?, не пірнай, не лізь у воду, не сідай за кермо!"

 

2.09.2015

 

Столичний метрополітен – активний втілювач та розсадник ідеї несмаку

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку