Головна » Квітка папороті зі східним ароматом

Квітка папороті зі східним ароматом

samumray.in.ua.

 

 

 

Прем’єрою позаконкурсної танцювальної вистави в стилі трайбл-ф’южн «Легенда про цвіт папороті» закривався міжнародний театральний проект «Джой-фест», події якого проходили наприкінці вересня в Києві в готелі «Хрещатик».
Це було-таки видовище: і з трайблом, і з ф’южном, і з дівчатами танцювальної групи «Джа сурья» – виконавицями танців східного стилю, і з українськими легендами та піснями й музикою наших відомих виконавців. Спектакль вразив – і в гарному, і не дуже гарному сенсі.
Музика була занадто голосною та нав’язливою (без пауз, переходів, затишень), хоча підібраною цікаво. Те саме стосувалось й багатства фарб в костюмах, розписах тіл та освітленні, яке періодично перетворювало танцівниць на чудернацьких створінь, скоріше темних богинь з Вед і ведичного пантеону, ніж мавок. Дуже гарно постановники оформили сцену: картинки відеоряду створювали прекрасний фон для танцювального спектаклю. А от сюжет та репліки героїв (виконавці зображували озвучений попередньо текст, що лунав в запису) були аж занадто дитячі, на думку автора статті, вони зіпсули аромат східної квітки папороті. Краще були б лише танці та музика. Так і в житті достатньо часто трапляються моменти, коли слова видаються зайвими. Це і був саме такий момент. Дівчат-виконавиць, загалом з непоганою статурою, присутністю пластики й елементів артистизму (особливою вправністю виділялась солістка, головна героїня, керівник студії) можна похвалити за старанність. А от щодо рухів… – Зрозуміло, що стиль, яким вони володіють, продиктував основу – специфічні рухи руками та стегнами, качання, а от урізноманітнити її танцівницям не дуже вдалось. Та, мабуть, це й не було задачею цієї яскравої вистави, типового та досить якісного шоу в стилі трайбл-ф’южн.
Папороть дівчат «Джа сурья» зацвіла в східному дусі. А де ж слов’янсько-українська душа? Мабуть, побачимо її іншим разом.

 

Фото з вистави

 

 

Сам Ум Рай

3.10.2019

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку