Головна » Лист газеті «День»

Лист газеті «День»

samumray.in.ua.

 

 

Шановні громадяни, ви коли-небудь тримали в руках щоденний номер газети «День» – цілий об’ємний том. І скажіть відверто, чи вас вистачало на те, щоб прочитати його не те щоб від «А» до «Я», а, хоча б, частково: дрібним шрифтом від 8 до 24 сторінок тексту! А тепер уявіть, що ви читаєте цю газету щодня (підписались) та ретельно. Тоді ви явно не працюєте та нічим більше не цікавитесь і не займаєтесь.

Інакше вам не подолати цю вершину (бо елементарно не вистачить часу).

Може, редакція «Дня» і любить працювати, але свого читача вона не дуже шанує та шкодує, а потенційного», навіть, відлякує!

Від такого інтенсивного інформаційного шквалу може запросто похитнутися і психіка і фізичне здоров’я, бо свідомість зашкалить, вона запротестує та відключиться (перейде в режим «охоронного гальмування»).

То кому це на користь?

Невже навколо нестача інформації. Шкода, що таке потужне видання, як «День», яке претендує на неупередженість та інтелектуальність, зовсім забуло про лаконічність та простоту та цілком втратило розумне почуття міри, або «золотої середини».

Невдивовиж, що в такому об’ємному тексті неодноразово виявляються помилки чи опечатки. А  це, звісно, не йде на користь ні репутації газети, ні читачу, який би міг навчитися правильному правопису.

І ще один момент – щодо фотоконкурсів газети «День». Остання виставка (торік в Українському домі) особливо неприємно вразила. Виставлявся відверто «чорнушний» варіант, гідний видань жовтої бульварної преси: щось виключно епатажне, зроблене зненацька, підгледжене, викрадене, в цілому не дуже здорове. Розуміємо, що практично все наше суспільство хворе, але ж для чого, це так виплескувати просто під ніс рядовій людині, невже вона зовсім сліпа і не бачить де і серед чого живе.

С цілої виставки вдалося нарахувати десь близько 10-15 робіт, які були естетичні та змістовні водночас, і не викликали ні відрази – в одних, ні нездорового ажіотажу та захоплення в інших.

І дуже прикро, що фотокореспонденти «Дня» регулярно беруть участь у конкурсі. Нехай би виставлялись окремою рубрикою поза конкурсом, це було б чесно і справедливо.

Шкода, що тенденції кітчу та брутальності в мистецтві добрались і до ваших пенатів. Мабуть прищеплювати поняття прекрасного будете не ви – не редакція газети «День».

Сам Ум Рай

25.08.2012

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку