Головна » Мандри-сновидіння

Мандри-сновидіння

samumray.in.ua.

 

 

Нещодавна в Києві відбулися дві виставки двох різних художників. Можливо, вони зовсім не знайомі з творчісттю одне одного, але дещо між ними є суголосне, дещо невидимо об`єднує.

 

Мандри справжні і доробки з них були присутні для огляду в Галереї мистецтв ім.Олени Замостян в Культурному центрі Києво-Могилянської академії. Деякі місця – Львова, Варни, Києва були впізнаваними, інші – захотілось відвідати слідом за художником Василем Легким. Стриманість барв палітри і простота й щирість. Без вигадок. Приємно й привабливо. Спокійно й розмірено.

Такі само (звісно, в іншій манері) справжні мандри були й на полотнах Тамари Гержан в одному з залів «Хлібні», що в Національному заповіднику «Софія Київська». В Тбілісі бувати досі не довелось, але після споглядання робіт з`явилося бажання обов`язково відвідати Грузію, відчути й всотати її колорит і специфіку. А ще художниця запросила всіх до іншої мандрівки – подорожі в сновидіння, яка всім доступна і всі її здійснюють щоночі, хоча не всі про неї пам`ятають, прокидаючись вранці. Все в творах художниці – відверто і по-доброму.

 

Обидва митці нагадали нам всім про красу життя і мрії, що мають здійснюватись, бо заради них та їх втілення можливо, все і відбувається.

Спасибі художникам за нагадування!

 

7.05.2017

  «АтмАсферу» більше не можна легко вдихати

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку