Головна » Маніпуляція свідомістю

Маніпуляція свідомістю

samumray.in.ua.

 

 

 

Маніпуляція свідомістю

Щоб маніпулювати свідомістю групи людей, треба створити образ ворога, що й було успішно зроблено. Президент України В.Ф. Янукович з чиєїсь легкої подачі став найбільшим уособленням зла, а зараз це почесне місце замає президент Росії В.В. Путін.
От і чудово. Справу зроблено. Мільйонам людей є про що говорити і на чому зосереджувати всю свою увагу. Пильність приспано. Хвилі істерії на тему «Путін – лиходій» планомірно та рівномірно випускають в простір практично всі засоби інформації в Україні. Прийом відволікання – гарний маневр – чудово діє, майже безвідмовно.
P1170469Так само, за допомогою певних прийомів або ментальних ін`єкцій, в наші поняття ввели слова «терорист» та «сепаратист». Останнє поступово витісняється першим, ще й з приєднанням означення «проросійський», яке все частіше тепер звучить просто «російський». Зрозуміло, що російського терориста значно легше вбивати, ніж жителя Донбасу. А починалося все, нагадаємо, взагалі з «зелёных человечков», які не зрозуміло куди й поділися.
Новини, що лунають з радіо- та телеефірів, все більше дивують способом подачі інформації та словосполученнями, які дозволяють собі формувати редактори й озвучують диктори.
kiborg donbas
Таке враження, що знаходишся в комп’ютерній грі, де беруть участь «російські терористи» та «українські кіборги».
А нещодавно справді з’явилась нова віртуальна гра, де об’єднані війська НАТО разом з українськими воюють проти Росії. Без коментарів. Наслідки такого спрямування думок та розповсюдження подібних ідей вже добре відомі. Особливо гостро відчуваєш це, коли дивишся на фотографії загиблих у АТО-війні військовослужбовців та правоохоронців на плакатах біля Будинку офіцерів та Андріївської церкви. Гарні, молоді, усміхнені, сильні, генофонд нації … і їх вже нема серед живих.

 

  «Стоп» війні

правоохоронці які загинули за єдність України
військовослужбовці які загинули за єдність УкраїниПолітичні, культурні діячі, журналісти, деякі поважні вчені радісно констатують нинішнє та прогнозують подальше згуртування України під гаслом «Антипутінська боротьба». Та хіба може негативна ідея, яку зробили та продовжують робити провідною, згуртувати навколо себе і не лише тимчасово, а так, щоб стати підґрунтям розквіту України та українців?!
Панове, де ж тоді знайдеться місце Україні та українцям?
На жаль, спостереження за ситуацією, що розгортається в нашій країні, підводять до абсолютно невтішного висновку.

Наведемо деякі матеріали та надамо посилання.

Цю чудову табличку з безцінною інформацією вдалось побачити та сфотографувати в серпні 2012 року в Києві, на кабінці для перевдягання на Трухановому острові. Через день табличка щезла. Ось вона на фото, до вашої уваги:

Схема винищення

Схема винищення

На нашу думку, варто:

– прослухати один з останніх виступів Валентини Семенюк-Самсоненко:

– почитати статті

– поцікавитись дорученням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка

– подивитись звернення української співачки, народної артистки України Ніни Матвієнко:

– прочитати статтю “Використання маніпулятивних технологій на телебаченні”.

– прослухати та прочитати лекцію Інформаційні війна, безпека, захист, дієта – слова, актуальні для нашого часу

А цей знімок, побачений в мережі інтернету, яскраво засвідчує наявність почуття гумору у людей. З ним ніякий чорт не страшний! Тримаймося!

ЦЕНЫ ЗДОБУЛЫ СВОБОДУ!

19 — 20.12.2014

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку