Головна » Масове лицемірство (Що святкуємо?)

Масове лицемірство (Що святкуємо?)

samumray.in.ua.

 

 

Масове лицемірство – довелося вчора ввечері спостерігати на центральній вулиці Києва Хрещатику під час заходів, а , точніше, вечірнього концерту, з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Русі.

Сцена розташували в незвичному місці – біля мерії, звук було налаштовано неякісно: чутно виступи музикантів було слабо і лише поблизу від сцени, підбір виконавців взагалі викликав щирий подив. Якщо присутність Кубанського козачого хору була зрозумілою і доречною, то виступи «Аліси», «С.К.А.Й», «Братів Карамазових», «Ю-Пітер», «Воскресенья» ніяк не в’язались з контекстом.

Слухачі – мабуть очікувані ревні християни – виявились, чесно кажучи, звичайними людьми, які зібрались на концерт і явно з єдиною метою – послухати виступ улюблених рокерів та, заодно, ні в чому собі не відмовляти, розслаблятися за всіма дурними звичками, які вже стали звичаями. Христом та його ідеями не проймалися, а відверто пиячили, з відповідними наслідками – своїм «піддатим» станом та грудами сміття, палили, спілкувались та розважались, навіть під виступи священиків, які зі сцени в такій ситуації виглядали справжніми священнослужбовцями.

Маси сприйняли концерт, організований з нагоди святкових заходів релігійного та державного значення, лише як зайвий (але вже регулярний через постійні розважальні міроприємства) привід напитись.

Прикро. Здається ті, кого хрестив Князь Володимир в ті далекі часи – вимерли, а на цих територіях з’явився народ, який вже можна сміливо називати «бидлом».

До речі, чиновники та можновладці давно так і ставляться до пересічних українців, нещадно знищуючи їх через економічні важелі та насадження тотальної алкогольної деградації.

28.07.2013

  Нова влада. Нові реформи. Що буде далі?

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку