Головна » Чому естетика Чортового мосту «під замком»?

Чому естетика Чортового мосту «під замком»?

samumray.in.ua.

 

 

Чортів міст

На пагорбах Печерська, між ошатними та зеленими Маріїнським та Центральним парками (тепер парк «Хрещатий»), простягнувся місток Любові, в народі – Чортів міст.

Донедавна він залишався романтичною та естетичною перлиною Києва, та приваблював до себе гостей та жителів столиці і фотографів. Він дотепер приваблює до себе натовпи, але сам, через дурнувату моду, несмак та бажання багатьох наслідити всюди де ходиш, а значить егоїстично вип’ятити своє «я», абсолютно втратив свою привабливість та неповторний шарм. Некультурна молодь, перейнявши невідомо звідки сумнівну «чужинську» традицію, перетворила його (замочки, зав’язки, фарба) на місце ширпотребного паломництва, просто спаплюжила його вигляд.

Чортів містНе зрозуміло, куди дивиться влада, міліція та комунальні служби.

Мало того, що весь місток втратив пристойність образу, так сам став створювати небезпеку для машин та пасажирів, що їдуть внизу Парковою алеєю. Адже очевидно, якщо через необережний рух чи недбальство зривається якийсь з замків, що активно продовжують чіплятися не дуже розумними людьми, то це може призвести до трагічного випадку – травми голови водія чи пасажира, або і їх смерті; спричинити неприємність – пошкодити автомобіль.

Добре відомо, що «як грім не вдарить, то піп не перехреститься».

Але навіщо допускати таку провокативну і сумнівну ситуацію.

А вигляд мосту відверто псує настрій не тільки тонким поетичним натурам, а і звичайним обивателям, які залюбки прогулюються парками.

Просимо відреагувати, очистити міст від зайвого непотребу, посприяти його охороні. Пропонуємо заборонити вандалізму в центрі столиці.

p.s. Декілька днів назад помітили, що близько десятка замків вже почепили і на Пішохідному мосту через Дніпро.

То, що ж діється?

До чого ми йдемо.

 

 

 

4.09.2012

  Вірогідна катастрофа з людськими жертвами

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку