Головна » Навіщо українцям солодкий ковток гіркої?

Навіщо українцям солодкий ковток гіркої?

samumray.in.ua.

 

 

 

Чи хтось знає відповідь на це питання?

Можливо, для когось воно видасться риторичним.

Алкоголь відомий людству вже давно і воно вже мало достатньо часу, щоб добре ознайомитись із його згубною дією.
І тим не менше, потужні хвилі одурманюючої і такої улюбленої речовини потужно заливають мізки пересічних громадян нашої держави завдяки їхніми же власним зусиллям, незважаючи на те, що практично всім відомо, що спирт токсична речовина, сильнодіючий наркотик та отрута згубної різнопланової дії: мутагенної, нейротоксичної, протоплазматичної, канцерогенної (відповідно до ДОСТУ 18300-72 з часів СРСР, та ДСТ 4221/2003 України.
Особливо актуальною здається ця проблема в період зимових свят. Деякі співвітчизники так завзято беруться «празникувати», що спостерігати за цим важко навіть людям з міцними нервами та стійкою психікою.

Все починається у грудні на Миколая, далі йде католицьке Різдво, Новий рік, православне Різдво, Василь і Маланка, Водохрещення …, і не за горами Валентинів день, День Радянської армії і десь аж після 8 Березня, свята жінок, запал, а з ним і сили любителів підіймати чарку трохи затихають. Бо після такого навіть вони стомлюються.

Алкоголь, табак, наркотикиІ щороку спостерігається та сама історія. Звісно, цьому сприяють багато різновекторних факторів. Спробуємо перелічити їх в довільному порядку, бо в кожному окремому випадку зловживання алкоголем знайдеться якийсь найважливіший та домінуючий.
Отже, ось вони: встановлені державою додаткові вихідні дні (якщо подивитись на календар свят-вихідних, то можна подумати, що ми живемо у найбагатшій та найщасливішій країні світу; хто б ще міг дозволити собі аж стільки відпочивати?!); економічні проблеми (застій в економіці: виробництві та сільському господарстві), соціальні негаразди (низький рівень заробітної плати, медичного обслуговування, пенсій, проблеми з житлом, працевлаштуванням, навчанням), моральний занепад (посттравматичне радянське суспільство потрапило у пастку західної вседозволеності), низький культурний рівень людини (погана та неякісна чи недостатня освіта, сімейні традиції проведення дозвілля за столом з обов’язковою випивкою); індивідуальні особливості людей (необізнаність, нерозвиненість, психологічна нестійкість), модні тенденції та стереотипи поведінки, які активно нав’язуються засобами масової інформації – фільмами, передачами, рекламою; вільний доступ до алкогольної продукції у будь який час доби у будь-якому місці, за доступною ціною.

  «Нет!» добровольному безумию

Злочиний продаж алкоголюЯкщо деякі з цих факторів можливо скорегувати на державному рівні, запроваджуючи ідеї здорового способу життя через законодавство (скорочення святкових днів, жорстка державна монополія на виробництво та продаж алкогольної продукції, суровий контроль за продажем спиртного: високі ціни, обмеження місця і часу продажу, підвищення віку покупця алкоголю з 18 до 25 років, повна заборона реклами на алкоголь і тютюн в будь-яких засобах масової інформації, виключення з законодавчих актів розбіжностей, завдяки яким пиво можна вважати безпечним напоєм), то вплив інших напряму залежить від свідомості кожного.
Слід пам’ятати, що саме від нашого вибору залежить наше життя та його якість. Дитина, яка звикла від малечку бачити застілля батьків та родичів з вживанням спиртного, на підсвідомому та свідомому рівні сприйматиме подібну поведінку оточуючих як норму життя. Хіба що значні проблеми власного здоров’я чи критичний стан когось із близьких примусить її переглянути свої усталені погляди на проведення вільного часу та святкування якихось подій. Але часто, буває пізно щось міняти.

 

… а ось результат: діти спиваються!

Бо людина, яка зловживає спиртним, перебуває у зоні підвищеного ризику і наражає себе, а часто і близьких, на смертельну небезпеку.Только трезвая страна станет великой
Невже душі людей стали такі розпущені, а страх і лінь настільки заполонили їх розум, що постійно доводиться спостерігати масове божевілля – найпростішу втечу від дійсності за допомогою пляшки спиртного?!
Поспішайте задуматись над тим, як, чому і скільки ви п’єте?!
На цю тему в мережі інтернету є достатньо змістовної інформації (сайти: “Твереза Україна” “Трезвая Россия”, багато інших).

Головне, усвідомити небезпеку вчасно, поки алкоголізм, не вбив когось з тих, кого ви любите, або й вас самих.
Думайте, для чого ви живете.
Невже, для того щоб згаяти час в алкогольному дурмані?
Пам’ятайте, що для будь-яких проблем є різні продуктивні шляхи вирішення, а алкоголь лише деструктивний шлях втечі від проблем.
Алкоголь дає ілюзію порятунку та тимчасового розслаблення, насправді він періодично вимикає вас і краде час вашого реального життя. А воно і без того таке коротке!

  В центрі Києва – не Гідропарк, а гідробардак!!!

12.01.2014

p.s.

Рідкісна для вагону метро реклама:

2/3 населення Землі живе тверезо
03.01.2015

 

Київ приготувався до цьогорічних зимових святкувань!

Натяк зрозумілий: краще напитись, тоді все здасться значно веселішим, простіше буде перенести політичні, економічні та релігійні перипетії.

Але невже в якійсь пляшці радість Нового року та суть свята?!

 

Поділ, вулиця Сагайдачного

 

 

 

Сам Ум Рай

16.12.2018

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку