Головна » Ще один удар по місту

Ще один удар по місту

samumray.in.ua.

 

 

 

Старі сходи і новий міст, що завис над ними

Любителів тінистого й затишного спуску вниз по доріжках парку «Хрещатий яр» до Пішохідного мосту, що веде на Труханів острів, чекає неприємний сюрприз, бо двохсотрічні дерева навколо опор моста зрубані, викорчувані кущі, все оголено. Зате над головою міст та люди: ні тіні, ні комфорту, ні спокою-усамітнення (від міського шуму та поглядів) ні пішоходам, ні велосипедистам.

Навіть в кінці червня та на початку липня це місце стоїть невпорядкованим, виглядає як звичайний закинутий недбальцями будівельний майданчик. Сходи від арки на Володимирському спуску до пам’ятника Магдебурзькому праву також майже повністю відкриті з обох боків. Тепер і цей  спуск-підйом втратив свою привабливість та дружність до людини.

 

Фотофакт: оголені схили автоматично стали зоною ризику щодо зсувів-сповзання грунту 

 

 

Якщо міст обвалиться, то постраждають і сходи, що ведуть до пам’ятника Магдебурзькому праву. Зрозуміло, що з’явилась постійна загроза і для пішоходів, і для автомобілістів та велосипедистів на Володимирському узвозі, самих сходах та на мості.

Міський пейзаж в районі цього пам’ятника на схилах та навколо кардинально змінився не на користь естетики та гарного смаку.

  Для чого гарячкувати та все стискати, чи Поспіхом лише в халепу втрапиш

Вигляд зверху

 

Сам Ум Рай

27.06–3.07.2019

 

Для чого гарячкувати та все стискати, чи Поспіхом лише в халепу втрапиш

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку