Головна » Оксана Євсюкова

Оксана Євсюкова

 

Оксана Євсюкова

Оксана Євсюкова

Оксана Євсюкова – відома київська піаністка. Народилась 5. 03. 1980р. (м. Рига, Латвія). Професійну музичну освіту здобула: в ДМШ№2 (м. Рига), у ДДМУ ім. М. Глінки (м. Дніпропетровськ) та в НМАУ ім. П. І. Чайковського (м. Київ) в класі І.М. Рябова. Факультативно займалася композицією.

Лауреат міжнародних конкурсів. Багато виступала як солістка, концертмейстер та артистка камерного ансамблю – на фестивалях, концертах. Учасниця проектів «Світова класика українською» . Виступає також в фортепіанному дуеті «Royal» з відомим піаністом та композитором Андрієм Бондаренком.

Її концертна діяльність різноманітна й багатогранна: виконує власні твори, серед яких є багато пісень та романсів на вірші сучасних поетів. Також виступає як камерна співачка. Репертуар О. Євсюкової різноплановий – старовинна, класична та сучасна музика, джаз. Виконує концерти для фортепіано з оркестром, зокрема: 1-й Ф. Шопена, 1-й та 3-й С. Рахманінова, «Симфонічні танці» Штогаренка та інші.

З 2003 року працює концертмейстером в НМАУ ім. П. І. Чайковського.

 

Ігор Шамо: Прелюдія, менует з «Класичної сюїти», «Літній вечір» (Картина Левітана) з циклу «Картини російських художників», Гумореска

 

Микола Лисенко: Елегія, Ноктюрн ор.19, Прелюдія («Хлопче–молодче»), Сарабанда, Гавот тв.29

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку