Головна » Ознаки Ренесансу

Ознаки Ренесансу

samumray.in.ua.

 

 

Іриси в Маріїнському парку

Іриси в Маріїнському парку

 

Так-так, саме його, автор не помилився, а ви правильно зрозуміли, що йдеться про Відродження.

Натяк на це ухопило моє спостережливе око саме цієї весни, весни 2019 року, в Києві, посеред всіх дощів, буревіїв, та хвиль-збурень в політиці та економіці.

Квітів в столиці побільшало! У дворах, біля під’їздів, на клумбах-газонах в центрі та на околицях рясно цвітуть цьогоріч найрізноманітніші квіти: і тюльпани, і маргаритки, і водозбір, і нарциси, і півонії, і петунії, і півники. Півники – улюблені квіти сецесії, іриси, витончені та пишні. Сецесія, чи модерн, з’явилась в часи зламу сторіч, відступом від традицій. Тоді, правда, йшла епоха охайного і строгого класицизму, який сецесія прикрасила, урізноманітнила і оживила.

Сьогоднішня ситуація інакша. Але тисячі різнокольорових ірисів прикрасили Київ недаремно. Люди стомились від негараздів, бід, воєн, постійного напруження. В серці з’явився потяг до Краси. Він прозвучав сильно і гучно. І рука людини щедро насіяла квіти. Не на своєму власному городі, а для всіх, під вікном біля дому, в парках, поблизу офіса.

Отже, є надія!

Краса зцілює і рятує. Гарні квіти – тішать око, розповсюджують легкий аромат. Хочеться жити і любити. Віра в краще зігріває душу. Будемо сподіватись, що тенденція, новий прояв якої ми всі спостерігаємо нині, переросте в справжній Ренесанс, якого всі так свідомо чи підсвідомо прагнуть…

І Золотий Вік, який стоїть на порозі, – зайде в наш дім: його час таки настав!

Сам Ум Рай

25.05.2019

  Сумнівні переваги вуличної торгівлі

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку