Головна » Передвиборча нескромність

Передвиборча нескромність

samumray.in.ua.

 

 

До вашого двору ще не завітала радість від депутата, що знову хоче бути обраним, потрапити до влади та мати доступ до державних, тобто ваших грошей, грошей платників податків?!

Передвиборчі перегони

Один з ощасливлених дворів Аадеммістечка

Можете не сумніватися: якщо депутат, що розщедрився, буде обраний, то перед наступними перевиборами вашому району  обов’язково знову щось перепаде.

 

Ближче до виборів депутати чомусь хочуть робити добро, але не хочуть робити його таємно (забуваючи євангельську пораду), тому, зовсім не соромлячись, чіпляють таблички з власними іменами, що засвідчують їх передвиборчі старання та подвиги на користь загалу.

 

7—8.10.2015

p.s.

Бульвар Вернадського, печальна доля нових лавочок

Бульвар Академіка Вернадського

Ось приклад ще одного депутатського «дарунка»: декілька справді красивих, елегантних та таких необхідних лавочок з`явилися на одній з ділянок бульвару Вернадського. Але знову з іменною табличкою!

Чи то вона викликала лють мешканців чи суперники по перегонах постаралися, чи люд зовсім доведений до відчаю й подурів і виказує протест: свою ненависть зганяє на всьому красивому та новому, що попадеться під руку, чи просто виховання сягнуло критичної межі падіння?! Достеменно не відомо.

Але на знімках (зроблені на другий день після виборів) добре видно, що лавочки вже почали ламати…

28.10.2015

 

 

Про вибори в Україні:

Загострення любовної гарячки

“Передвиборчі жахалки” (частина ІІ)

“Передвиборчі жахалки”(частина І)

Передвиборчий колаж (формуємо Історію)

  «Береженого бог береже» (I)

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку