Головна » Персональная діджиталізація

Персональная діджиталізація

samumray.in.ua.

 

 

 

Впорядкуйся, тоді злетиш, мов супутник

 

Проект «Діджиталізація українського культурного надбання: світовий тренд чи вимога часу», який наприкінці жовтня було представлено в Національному заповіднику «Софія Київська» безперечно дочасний та гостроактуальний. Відцифрувати власне культурне надбання та представити врешті-решт його світовій спільноті вкрай необхідно.

Промовці, посли держав, голови фондів в галузі культури, директори музеїв та представник  бельгійської компанії «Ігуана» були одностайні і в тому, що зробити це досить непросто, з огляду … на все: всі обставини та умови нашого життя.

 

 

Щодо роялті від використання мистецьких творів (минулого і сучасних авторів), то все виглядає ще більш примарним та фантастичним.

Що ж робити Україні та українцям? Звісно тим, хто усвідомлений, розуміє, що час життя плинний та знає, що все поступово руйнується й зникає, підкоряючись законам ентропії, якщо його ретельно не зберігати, докладаючи регулярних зусиль та вкладаючи кошти.

Вихід один – упорядкувати-діджиталізувати себе, свою душу, свідомість, думки, почуття і все, що навколо та під власним началом-віданням. Коли хвилі порядку поширяться, тоді, певна річ, діджиталізація українського культурного надбання просуватиметься впевненіше, матиме перспективи. Можливо, і державні мужі будуть змушені сприяти цьому, навіть не маючи перед собою таких першочергових задач.

Сам Ум Рай

 

 

 

 

31.10.2019

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку