Головна » Пірнове – герой нашого часу

Пірнове – герой нашого часу

samumray.in.ua.

 

 

Невеличке селище Пірнове, що у Вишгородському районі за 40 км від Києва, на мальовничій Десні – типовий герой нашого часу.
В центрі – школа, у подвір`ї якої сріблястий монумент похмурого Шевченка; неподалік – корпуси лікарні, в напівзанедбаному стані, з погруддям І.П. Павлова коло зруйнованого фонтану; старі будівлі, що поступово виходять з ладу, та неймовірно високі, довгі, наче лабіринти, однотипні кам`яні паркани, добротні та мовчазні, що приховують за собою дорогі будівлі та доглянуті території. Саме вони супроводжують місцевих жителів та відпочивальників до самої річки. «Все належить якомусь олігарху, – традиційна відповідь, – а кому, ми не знаємо». Сама Десна – старий рукав, що поступово мілішає, заростає, хоча зберігає свою привабливість та оспівану Довженком зачарованість.
І всюди – купи сміття, навіть на пляжі (берег і пляж, як пояснили місцеві жителі, також вже належить тому ж невідомому олігарху, що обніс мурами всі підходи до них). Типова нерадісна картина тисяч малих і менших населених пунктів України.
А на в`їзді – красномовний плакат щодо сміття та тих, хто його лишає, поруч з скульптурною композицією з назвою «Пірнове».
Плакат – нетиповий. А стан селища і сміття вздовж берега і на пляжі – типові, на жаль: звичний пейзаж провінції (хоча і не тільки її). Тому Пірнове можна сміливо назвати героєм нашого часу.

Сам Ум Рай

24.08.2014

 

 

 

 

 

 

 

Горловка ПуП Земли. Сайт города Горловка

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку