Головна » Політичний радикалізм та екстремізм у молодіжному середовищі України

Політичний радикалізм та екстремізм у молодіжному середовищі України

polit_ekstremizm

Васильчук Є. О. Політичний радикалізм та екстремізм у молодіжному середовищі України / Є. О. Васильчук. – Черкаси : «Палліум», 2014. – 514 c. – (Серія «Проблеми національної безпеки»).

Монографія є спробою системного дослідження ідейно-політичної сутності, особливостей поширення, визначення місця політичного радикалізму та екстремізму серед викликів і загроз національній безпеці України. Проаналізовано ідейно-культурні джерела політичного радикалізму та екстремізму, встановлено логіку та механізми формування радикалістських ідейно-політичних доктрин. Окрему увагу приділено визначенню, структуруванню та аналізу соціально-економічних, соціокультурних, суспільно-політичних та ідеологічних чинників ескалації екстремізму в молодіжному соціумі. Розроблено та обґрунтовано рекомендації із запобігання та протидії цьому явищу.
Для фахівців правоохоронних і безпекових органів, органів державної влади та управління, відповідальних за розробку й реалізацію державної молодіжної політики, науковців, які досліджують процеси, що відбуваються в сучасному молодіжному середовищі України, викладачів ВНЗ, студентів, які цікавляться дослідженнями радикалізму та екстремізму.

 

Слухати та читати лекцію:

«Запобігання і протидія поширенню політичного радикалізму та екстремізму в Україні», Є. Васильчук

Автореферат: «Молодіжний політичний радикалізм та екстремізм у сучасній Україні», Є.В.Васильчук

Підписатися на розсилку