Головна » Поруч плакав Маленький Принц

Поруч плакав Маленький Принц

samumray.in.ua.

 

 

вистава маленький принц театр перетворення завальнюк

17 жовтня, п`ятниця, звичайний вечір в Києві. Люди поспішають, хто з роботи додому, а хто на якісь культурні заходи, яких щодня, відбувається безліч: кожний може знайти те, що йому до смаку.
Довелось потрапити на Печерськ, спостерігати цікаву але прикру картину: коли біля «Мистецького арсеналу», як то кажуть, не було де яблуку впасти, дорогі автомобілі, припарковані з обох боків дороги, модні дами та кавалери поруч з ними, всі шляхетно вбрані, помпезні, одним словом VIP-персони, і всі вони поспішали до «Мистецького арсеналу», де починався Тиждень моди.
denjВ той же час в муніципальній галереї «Лавра», що знаходиться недалеко від Києво-Печерської лаври та парку Слави зібралась зовсім інша тусовка: людей було дуже багато, не менше 200 чоловік. Вони зібрались відвідати ювілейно-фуршетну фотовиставку газети «День», яка була присвячена круглій даті. Фотовиставка, що відкривалась, виявилась величезна за обсягом, але людей, що прибули на відкриття, все ж більше цікавив саме фуршет. Чи то Лариса Івшина, чи якійсь спонсор, чи ще бозна-хто, щедро частував всіх вином та всілякими іншими алкогольними напоями . Як завжди після вина язики розв’язувались та зав’язувалась жвава бесіда. Що було на фотографіях мало кого цікавило. А на них в основному були представлені війна та події Майдану, тобто це те, що відбувається вже майже рік , те в чому ми всі живемо.
А поруч, вже в стінах самої Лаври, а точніше в Музеї книги та друкарства України, в рамках щорічного фестивалю «Азбукове Королівство Магів і Янголів» відбувалась зовсім інша подія, на яку прийшло дуже мало людей. Здебільшого це були батьки дітей, які займались в різних майстер-класах цілий день і залишилися на виставу – виставу «Маленький принц» Антуан де Сент-Екзюпері, в постановці театру Володимира Завальнюка «Перетворення». Звичайно, це вистава не для дітей, це вистава для дорослих. Вона була справді вражаючою – актори молодці, постарались і на очах деяких дорослих після вистави вдалось побачити сльози. Погодьтесь, дійсно важко втриматись, коли Маленький Принц плаче про любов, якої так мало на Землі. Шкода, що на цю виставу було так мало бажаючих потрапити. Всі були зайняти бозна-чим: фуршетами, модами, собою. Це типова картина нашого часу.
Любов лишається на останньому місці. Тому питання , чому ж так гірко плаче Маленький Принц залишимо без відповіді, мабуть, воно риторичне.

  Перверзія тиха та небезпечна

 

 

Сам Ум Рай

18.10.2014

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку