Головна » Молекули емоцій

Молекули емоцій

В голові в нас проноситься 60 тис. думок щодня. Негативні емоції спричиняють підвищення виділення нейропептидів в головному мозку. Це виснажує нервову систему, імунну та ендокринну систему, призводить до хвороб. Любов, спокій, щастя та радість – то найвища мудрість.

Юджин Ванг: «Негативні думки формують згусток негативної енергії в тілі, звідки сигнал про біль іде в головний мозок, формується депресія, апатія, що є підґрунтям для виникнення багатьох хвороб. Думка має масу та енергію».

Д`ю де Боше (французький практикуючий психолог) робив знімки аури: темні згустки (негативні думки) блокують ефірні енергії, іде спотворення енергетичної характеристики, далі виникають фізичні хвороби. Фрази: «Мене не люблять», «Мені погано» виганяють ефірну енергію з тіла. Очевидна залежність здоров’я від емоцій та думок.

Лі Хунчжі, школа самовдосконалення. Відома його робота «Суть старанного самовдосконалення»; необхідні медитація, вроджена щирість, відділення від себе негативних емоцій та думок.

Лукас Брейком, 30 років назад вилікував рак через прощення, очищення, вправи.

Максимально  зцілююча установка «любов сповнює світ».

Зупиніть, відокремте негативні думки.

Дитина росте за рахунок чогось іншого (!), не їжі (!) ; росте за рахунок оточення (всмоктує енергію оточення). Перше почуття, що має дитина – інформаційне (це відчуття життя, яке сприймаємо через любов та ласку). Няні, доглядальниці, діди та бабці дають інформаційне поле, якщо вони виховують дитину. Страх – це те, що відчуває дитина, якщо немає любові навколо неї. Екстраординарні люди пам’ятають себе в віці до 7 років.

Любов, отримана в дитинстві, дарує відчуття задоволення, рівноваги в житті. Коли робимо перший крок – формується наша воля. Генетика та карма – не все. Кінцевий підсумок життя залежить від самої людини. Хвороби та травми – сигнали космосу для людини про те, що з нею щось не так, що вона живе не так, як слід.

  Хандра мегаполиса… и как с ней справиться

Якщо дитині вдається згадати своє життя від 0 до 7 років, намалювати, пережити душею, то в неї є шанс зцілитися.

 

27.12.2010, радіо «Промінь», тема «Молекули емоцій», доктор психологічних наук Наталя Остапенко.

 

30.10.2012

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку