Головна » «Росла собі ялинонька…»

«Росла собі ялинонька…»

samumray.in.ua.

 

 

ялинка Софіївська площа
ялинка КиївПроходячи нещодавно повз Софійську площу, вдалось побачити святкові приготування та саме новорічне дерево – 24-метрову ялицю, що доставили до столиці аж з Івано-Франківщини.
Стільки було про неї говорено-переговорено, що закортіло роздивитися чудо поближче.
Оскільки людей на площі було небагато, а ялинка ще не прикрашена, то враження були, як то кажуть, «натуральні»: дерево собі, як дерево. Нічого особливого: ні розміри, ні верхівка, ні колір хвої.
Але найприкріше, що зовсім близько від велетенської дзвіниці Софії Київської (76 метрів) та головного храму новорічне деревце виглядає іграшковим карликом, якого притулили поруч (ще й недалеко від могили Патріарха Володимира, похованого під самим центральним входом на територію заповідника).
А скільки галасу було навколо новорічного символу, скільки з ним мороки!
ялинкаМоже, на більш відкритому просторі бабуся-ялиця і виглядала б більш пристойно та грандіозно.
Але таке невдало вибране місце її розташування (як навмисне, для контрасту і виставлення на сміх) нівелювало всю задумку, ще й бетонна огорожа, якою обклали ялину (таке технічне рішення прийняли для її установки-укріплення) зовсім зіпсувала вигляд дерева.
Що тепер вдієш?ялинка Київ 2014
Хочеться сподіватися, що прикрашеною головна новорічна ялинка буде виглядати більш красиво (Та навіть це не заважає дивуватися різним безглуздим затіям, які ще й коштують немало).

17.12.2014

p.s. Вчора на Софійській площі в Києві запалили головну ялинку та відкрили ярмаркове містечко. А вже сьогодні, суботнього, вихідного дня, вздовж значної частини вулиці Володимирської утворився довжелезний затор, якому сприяли і частково перекритий рух в центрі Києва, і автомобілі відвідувачів свята, припарковані поблизу площі. Очевидно, що ще цілий місяць доведеться миритися з подібною перешкодою пересуванню в цьому місці.
Ще одне маленьке зауваження. На всій території новорічного містечка встановили багато невеличких ялинок, які прикрасили різноманітними чудовими саморобними іграшками. Але розташували і самі деревця, і іграшки на них дуже невдало: будь-хто, проходячи повз, може збити їх (вчора це вже було помітно, багато прикрас лежали на землі), так само це можуть зробити дощ, вітер та сніг (злива, що пройшла над Києвом, підтвердила і це). Жаль зусиль тих, хто ці іграшки з любов`ю виготовляв.
Новый год на Софии 2014

20.12.2014

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку