Головна » Що святкуємо?

Що святкуємо?

samumray.in.ua.

 

 

День Європи 2016

За тиждень до масштабних і затратних святкувань Дня Києва, які майже повністю зіпсула погода, відбулось ще одне святкування – в черговий раз відзначався День Європи в Україні.

Для чого це тепер потрібно?!

Цей захід вже втратив свій зміст, виконав свою функцію: мету досягнуто! Вже кожна дитина знає, що ми однією ногою стоїмо в Європі. От-от  двері відчиняться, розпочнеться безвізовий режим, і ми всі почнемо туди-сюди подорожувати…

Звісно, в думках, бо де ж гроші візьмуться?

Ціни в магазинах та в квитанціях на квартплату постійно прогресивно підвищуються. А все інше, як і весь рівень життя неухильно погіршується.

Але менше з тим, головне, ще нас переконали, напрям руху обрано вірно, і ми в Європі чи майже в Європі (оголошено навіть Рік англійської мови в Україні, і нічого, що свою рідну більшість населення знає досить поганенько).

То для чого ж ще витрачатись?

Що святкувати?

Може, час Європі відзначати вступ до неї такої дорогоцінної своїми просторами, чорноземами та занадто довірливими, до неприпустимого, аж до непристойного рівня, що вже межує з глупістю, наївними, людьми?

Хай тепер радіють європейці: нові ринки для збуту відкриті. А ми, очевидно за планом, теж маємо радіти, тільки невідомо з чого. Чи ви знаєте привід?

 

День вуличної музики 2016

Виступає гурт «Babuci and Brothers»

 

p.s. А ще є незрозумілою є звичка тулити все до купи: тепер суміщають День Європи і День вуличної музики (непогана задумка, цього річ вдалось почути декілька хороших гуртів; але все – нечітко, без певної програми, зібране в одному й не дуже просторому місці, сцен і учасників – забагато, все досить хаотично і сумбурно, ще й два дні підряд), День Києва і «Анна-фест» та багато інших подій і заходів. Для чого? Щоб люди заплутались і лишились вдома (інакше – очі можуть розбігтись в різні боки і розум відмовиться обирати й надасть перевагу спокою)?

  Передвиборчі жахалки (частина І)

31.05.2016

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку