Головна » Що занадто, то не здраво!

Що занадто, то не здраво!

samumray.in.ua.

 

 

 

«Євробачення – 2017»

«Євробачення – 2017», дочекались! Нарешті! В травні, докупи зі звичними гуляй-розгуляйськими вихідними від 1-го до 9-го чи й 10-го.

Все правильно, хай люди відволікаються ще більше: менше помічатимуть проблем та не звертатимуть увагу на те, що за лаштунками, звідки хтось диригує майже не ховаючись, бо переконаний: населення не дуже розумне, ще й неуважне, ще й випити любить, підмін, маніпуляцій, спрямувань в потрібному (звісно, для вузького обраного кола) напрямку не помітить.

Кількість заходів, що одночасно й щодня відбувається в столиці, значна, в тому числі з вільним – від плати – входом. А тепер, до пісенного конкурсу, – збільшилась в рази й взагалі зашкалює.

Сцени, напівсцени, майданчики, виставки, ярмарки й окремі ятки з усіляким товаром та їжею-напоями, виступи-концерти, фан-зони, гуркіт, без перерви, без ліку, без перепочинку. Бажаючі й охочі (а таких знайдеться чимало) можуть на вуха вставати і стояти так принаймі до середини травня, коли вся суєта-заворушка й біганина навколо пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» не стихне, не вляжеться, всі не вгамуються.

Черги в фан-зону на Хрещатику

Сцена на Подолі

 

Сцена «Євробачення – 2017» на Подолі

Гігантська сцена на Софійській площі

 

Гігантська сцена на Софійській площі

та на Троїцькій площі


Наші люди, на жаль, всеядні, з вибором мають проблеми, єдине в чому більшість, широкі верстви населення, не мають проблем, так це в спрямуванні тіл й душ на задоволення й розваги: наїстись, напитись (алкоголю) й побіситись.

І «їдять» маси все, що їм подадуть, а про кількість й якість не дуже-то печуться, звикли, що про все подбають-потурбуються зверху. Й ті, що зверху, – не сплять, роблять свою роботу.

Наприклад, на метро «Лівобережній» біля основного місця проведення подій «Євробачення – 2017» в Міжнародному виставковому комплексі все вилизано, вичищено, заасфальтовано, обкопано й закамуфльовано, й аж занадто, бо сильно кидається в очі й змушує згадати про «потёмкинские деревни», що посилено готувались до візиту на територію Малоросії цариці Катерини ІІ. Цей гарний почин було підхоплено всіма метикуватими інстанціями часів Союзу, що в такий спосіб готувались зустрічати начальство з центру. Всі результати потуги вилизати територію проведення конкурсу помітно контрастують з оточуючою дійсністю, станом всього іншого, де іноземці, дай Боже, не проїдуть, не пройдуть. Всі зусилля, затрати на підготовку простого свята пісні, нехай і міжнародного масштабу, – явний перебір і запопадливе перебільшення.

  «Я – Мрія», або Замовлення уряду України виконано

Основне місце подій 

 

Основна сцена «Євробачення – 2017»

та камуфляж поруч

Очевидно, що все це занадто, а що занадто – то не здраво!

І перед ким так випинатись і витрачатись? Відомо, що більшість квитків на концерти «Євробачення – 2012» викупили наші ж співвітчизники з інших куточків країни.

То хіба вони не знають про реальний стан справ в себе вдома?

Але малій купці очікуваних іноземців дещо має сподобатись, якщо і їх і наших громадян не зашкалить від різноманіття й кількості запропонованого їм «меню» подій. Коли чогось забагато, як відомо, то шлунок, що, подейкують, мудрійший за головний мозок, починає нудити, а далі, перепрошую, вивертати.

І все. І нічого більше не схочеться. Ніякого свята.

А попереду… День Києва з усіма його принадами й вадами… Тримаймося!

 

Довідка: кошторис проведення пісенного конкурсу «Євробачення – 2017» складає 1 мільярд  гривень (на папері). Ми знову попереду!.. в зайвих витратах… Чи вони того варті – риторичне питання. На таку ж суму або більшу вся країна щось не отримає. Останній приклад – скандал, щодо археологічних розкопок на Поштовій площі (Поділ) та їх припинення в зв`язку з такою важливою ПОДІЄЮ.

8-10.05.2017

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку