Головна » Шкода грошей, чи Невже таким є образ «Нації»?

Шкода грошей, чи Невже таким є образ «Нації»?

samumray.in.ua.

 

 

Газета «Нація»

Нещодавно до рук потрапив випуск незнайомої газети, газети об`ємної (видруковано аж 16 сторінок) з промовистою та болісно-інтригуючою назвою «Нація», що розповсюджується безкоштовно (принаймі в Українському домі в Києві), а випускається тиражем 10 тисяч екземплярів (кожне пристойне видання, будь-який невідомий та й знаний письменник позаздрили б такому накладу). Але це ще не все: продовження майже будь-якої замітки-допису обіцяється в доступі на одноіменному сайті та на деяких інших відомих сайтах.

Назва зацікавила, але якість поданих матеріалів (стиль дописів, використана лексика й частково зміст), не всіх, – виключенням випуску-номера були стаття Івана Малковича про Шевченка, що сподобалась і мовою, і думками, та зміст виступу художника Володимира Гарбуза на засіданні Центру політичної культури, – видалась вкрай незадовільною, явно для широкого вжитку, рівня нижчого за звичний рівень журналу «Країна». Тож газету довелось змусити себе дочитати, від початку до кінця, принципово. Особливо вразили коментарі мистецької теми на останніх театрально-літературних сторінках, які засвідчили наявність найсерйознійших проблем у авторів-дописувачів-коментаторів, наявність проблем … саме із власною загальною культурою, освітою (вражаюча «орієнтованість» в питаннях мистецтва) та мовою.

Фрагмент статті “Украдене щастя” Романа Кухарука:

 

Фрагмент статті “Ірляндський присмак України” Василя Велимчого:

Газета «Нація»

А ще з випуску газети з подивом довелось довідадись про те, що директор ДП (державного підприємства) «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім»» Юрій Стельмащук є і отцем (з тих, що священики, тобто люди, які теоретично мають бути наближені до святості), і очільником партії «Український дім» (чергової, новоспеченої, однієї з тих організацій, що так бракує на Україні)!

 

 

Яка шалена кар`єра: з учасників «Євромайдану» – в очільники партії, в політику та владу!

  Преступное равнодушие

 

Так-так, саме так і буває в нашій державі, особливо останнім часом.

І весь день після освоєння газети «Нація» дві думки не полишали автора: боже, скільки на все це друкарство-випродукування пішло грошей та невже такі люди і є нацією в прямому сенсі цього слова?!

Якщо такі провідники, то кого ж поведуть за собою і куди заведуть?

Чи знають вони про це самі? Чи йдуть навмання і їх вже просто несе?

І редакторам, і журналістам, і героям виступів, зафіксованих на сторінках газети «Нація» хотілося б побажати добре (ретельно й відповідально) і довго працювати над собою, своїм рівнем розвитку й культури, а вже після того претендувати на щось ще, тим паче на «Націю»!

25.04.2017

 

Шедеври з газети «Нація»

 

 

 

Правильно кажуть «Страшне перо не в гусака!».

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку