Головна » Шокова терапія для плекання самогубців

Шокова терапія для плекання самогубців

samumray.in.ua.

 

 

Знову вражає радіо: в Новопетрівцях на Києвщині відкрилась виставка воєнно-агітаційного плакату з промовистою назвою «Україна – більша за життя». Який «мудрець» так легковажно виміряв життя тисяч і мільйонів українців, якою міркою?
Який провокаційний заклик до жертовності!
Україна – земля і люди, які ЖИВУТЬ на ній, а не завчасно вмирають.
Знову шокує телебачення: агітаційний відеоролик з козаком Михайлом Гаврилюком, що голкою проколює собі шкіру, щоб «закарбувати» на власному тілі національний візерунок. Для чого оспівувати мазохізм (а що це, як не мазохізм: людина спричиняє собі біль та отримує насолоду від цього у вигляді … гордості, а точніше гордині).
А гасло, що завершує ролик – «Україна – загартована болем» – прямий садистичний заклик до всього населення, спонукання, що просто «по-живому» програмує на випробування, страждання, муки й біль. А далі можна буде і гордиться собою, якщо виживеш, звісно. Хто злочинно придумав і здійснив свій ганебний задум?
Показовою є реакція людей в студії Савіка Шустера, таке собі маленьке соціальне опитування в передачі від 29.08.2014 року.
Нестора Шуфрича, що виступав і за мир та мав мужність в кінці програми підсумувати, що всі розмови точились навколо війни та озброєння, помилок, тактики і тому подібного («нас вчать, як вмирати, замість вчити, як жити»), підтримало трохи більше 10% присутніх в залі глядачів.
Про що ж тоді говорити, якщо масами опанували безумство, взаємна ненависть та кровожерливість?!
Про що ж тоді говорити, якщо українські засоби масової інформації продовжують роздмухувати істерію?!
Якого миру та спокою можна чекати?
Невже більшість громадян України «записалась» в самогубці і нам слід змиритися з невідворотними жертвами, що добровільно йдуть на заклання?
Шкода, що страждає меншість, яку ніхто не тільки не слухає, а й обзиває зрадниками, прибічниками та всілякими іншими поганими словами, які недостойні бути згаданими.
Американські високопосадовці з ФБР звертаються до Обами та Меркель з закликом не довіряти супутниковим знімкам і посилаються на ситуацію в Іраку та підтасовку фактів, що їй передувала!
Кадри з висловлюванням думок постраждалими – біженцями та каліками – наші канали не показують. Всю Україну годують напівправдою.
Додзвонювач з Горлівки доповів, що 90% хочуть відокремлення, але радіоведуча «Променя», ніби не чуючи, почала підсумовувати та перевела все на прийнятну для неї точку зору. Іншу додзвонювачку на «Промінь», що закликає до закінчення війни, не чують, виганяють геть, особливо гостро, шквалом обурення, реагуючи на закономірне її питання, чи ми маємо вмерти за Україну всі до останнього?
Ще щодо деяких парадоксів.
Нема війни – звільняють «військовополонених»; в суперечках обговорюється статус бійців, що беруть участь в АТО; оголошується чергова хвиля обов’язкової мобілізації, знову таки ж при неоголошеній війні. Чому мовчать чесні юристи, якщо такі є?
Про «помилки» керівництва АТО послухайте-подивіться виступ Анатолія Гриценка на цьому ж «Шустер-лайф» від 28.08.2014 року.
Здається, єдиний з військових спеціалістів Володимир Рубан має мужність говорити про те, що слід припинити бойові дії та програти цю, насправді, не АТО, а війну, програти заради збереження генофонду української нації!
Всім, хто виступає проти війни, просто закривають рота. Турчинов грубо обриває виступи тих депутатів, хто має іншу точку зору. То це демократія чи диктатура?
Українські телеканали помічені в підтасовці та компіляції кадрів та інформації.
Юрист Сергій Крижанівський на «Промені» закликає «не боятись бути на бойових діях, бо це все-таки честь для людини».
З радіоканалу «Культура» лунає ще одна реклама-спонукання: «Вирішальний бій за Україну! Допоможи захиснику, що вирушає на неоголошену війну!».
Радіоканал «Промінь» активно готує тематичні передачі на кшталт: «Що треба знати, йдучи на війну», «Як розповідати дітям про бойові дії та сучасні обставини на Україні». Тобто зусилля мас, їх думки та почуття навмисно скеровуються до прийняття війни як норми життя. Куди ж ми йдемо?

  Україна в епіценрі світових воєн: історія та сучасність

Сам Ум Рай

1.09.2014

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку