Головна » Скаженіння Чуприни

Скаженіння Чуприни

samumray.in.ua.

 

 

 

Світ став догори дригом

 

Скаженою та модною бути тепер надзвичайно популярно й вигідно. Так, нині гарним тоном вважається вміння брутально висловлюватись, поводитись з викликом, демонстративно-здичавіло, панкувати, лаятись та дерти горло, раптово викрикуючи щось на вулиці чи на… власному поетичному вечорі.

 

Євгенія Чуприна

 

Саме це і виробляла Євгенія Чуприна, «дивовижна» поетеса, членкиня PEN-клубу, презентуючи збірку власних віршів, оформлену – увага(!) –  поетом Артемом Полежакою (одіозним улюбленцем вузьких кіл поціновувачів) в «Х.Л.А.М.»-і (яка попереджаюч-повідомляюча про суть назва           кафе-клубу, що розмістився в брудному підвальчику на Подолі в Києві).

Що воно було? Кому потрібний такий справді хламово-покидьковий вечір з життя – важко збагнути. Публіки було чоловік з двадцять. Мабуть, прийшли знайомі поетеси (хтось і з дитинкою, на мій жах) та ті прихильники «майстра» слова, Є. Чуприни, яким ще мало брутальностей на кшталт «срака», «гівно» (цитую автора) та міцних матів на вулицях. Тож вони насолоджувались, вивчаючи нову лексику та слухаючи епатажні вигуки декламаторші.

Люди адекватно-помірковані та спокійні не змогли б витримати такого фаршу з епатажу на грані фолу, що виглядало справжнім маразмуванням.

Що робити всім?

 

Добро та Зло

 

Мабуть, щеплення від сказу та казочки про Добро й Зло, можливо, убережуть хоча б когось з молодих дівчат від наслідування. А іншим, видно, – нічим і не пахне (точніше – не смердить), тож їм вже нічим і не поможеш.

 

 

Сам Ум Рай

23.10.2019

 

Тело – хлам

 

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку