Головна » Сміття під носом, але нікому не пахне

Сміття під носом, але нікому не пахне

samumray.in.ua.

Кияни безперечно впізнають місцину, що фігурує у відзнятому відеоматеріалі. А для всіх інших пояснимо: це центр Києва, район Львівської площі.

Поруч розташовані Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури, Лікарня та поліклініка для вчених НАН України та сучасна споруда – Церква Василя Великого (УГКЦ патріархату), будинок з котами  та невеликий садочок, який щойно насадили. В момент зйомок та декілька наступних днів на території, прилеглій до саду та паркану, була помічена бригада прибиральників, але вони були найняті лише для впорядкування найближчої ділянки. Хто прибере все інше? Затишний зелений куточок яру, що міг би бути оазою, перетворено на смітник. Навряд комунальні служби очистять його. Надія на парафіян та студентів, які би могли організувати генеральне прибирання цього місця, а далі просто прогулюватись ним, милуватись, мріяти, писати етюди, молитись.

Але крім того хочеться звернути увагу студентів-митців на стан їхньої власної території. Невже вигляд стін будівель, двору та скульптур – чиїхось творів – коло Національної академії мистецтв їх влаштовує? Бо сторонніх спостерігачів-перехожих він пригнічує!

А за майбутніх митців: художників, скульпторів, декораторів, дизайнерів та архітекторів стає соромно і страшно. Невже їм нічого не муляє? Чи до бруду та безпорядку так звикли, що вже й не помічають цього?!

 

2.04.2014

Право на сміття

Острів природних Скарбів чи Острів Сміття?

Сміття під носом, але нікому не пахне

Сміття – в головах, сміття – на пляжах

Люди? Свині!

Візитівка сучасного Києва

Мусор на Ярославовом Валу

Мусорник около арки Дружбы народов

  Коли неділя перетворюється на ярмарок

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку