Головна » Страх проріс

Страх проріс

samumray.in.ua.

 

 

Україні потрібен мир!

 

Ми всі пов`язані одне з одним, хочемо цього чи не хочемо, знаємо про це чи нічого не хочемо знати й помічати.

Спільний простір насичений думками й почуттями, енергіями й інформацією, готовими реалізуватись – проявити себе  через дії котрогось з нас.

Навколишнє середовище може передавати не лише відомі медицині чинники хвороби, бактерії, віруси, грибки тощо.

Ми обмінюємось вібраціями, що випромінює все живе.

Щиру радість і посмішки побачиш та відчуєш в наш тривожний час дуже зрідка. А от монстри негативу (гнів, незадоволення, образи, ненависть та інші) розрослися й проникли майже в кожний дім в Україні. Проникли й оселилися, закріпилися. В дитинстві в казках ми читали про вперті Злидні, що забіжать в хату – і на піч: мітлою звідти не виженеш. Але не дуже тим проймались. А наші нинішні «казки» дорослих – про страх. Гнітючий, важкий, липкий (наче хворобливий піт), отруйний. Страх і невизначеність пробрались нині і до осель найбідніших, і до будинків багатих: як не затуляй вуха – ніде від них не дітись. Ми зустрілись віч-на-віч із неприємними спогадами дідів та бабусь, з їх жахами, страхом війни.

Хочеться, щоб мода на таких зайчиків минула

Можна бути оптимістом і позитивістом, але коли спиш і чуєш гуркіт, що методично, поступово  то наростає, то затихає, то не дуже думаєш, що в Києві все більш-менш спокійно й стабільно.

Починаєш марити реактивними літаками, що летять на завдання, бомбити щось і когось, вбивати, руйнувати, лякати.

І боїшся, напівсонний, війни. І встаєш (хоча ще нема 7-ї ранку і не час), не лінуєшся, відкриваєш штори, стурбовано оглядаєш небо. І,.. остаточно пробудившись, розумієш, що це зима, холод і сніг, котрийсь з сусідів намагається завести свою машину (а це йому не дуже вдається) і прогріває мотор.

  Страхи

І все добре, хвала Богові.

Але ні, не все. Бо розумієш, що страх зачепив і твою душу, забрався в серце.

І хочеш чи ні – мусиш жити з ним, навчитись враховувати його присутність.

Або – позбавлятись, додаючи вогню Любові й Радості, попри все неприємне й лихе!

25.12.2018

Сам Ум Рай

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку