Головна » Сумнівні переваги вуличної торгівлі

Сумнівні переваги вуличної торгівлі

samumray.in.ua.

 

 

 

Стихійна торгівля, корупція в КиєвіПатрульна служба не працює, корупція в КиєвіСталося чудо?!  Чи то зорі раптом зайняли гарну позицію, чи то пора виборів наближається, але факт залишається фактом: два тижні підряд поліцейські розганяють охочих поторгувати на ярмарку-самозванцю на розі вулиць Доброхотова й Семашка, що в Академмістечку Києва.

 

 

 

Стихійна торгівля, тимчасове покращенняХтось обурюється та їде на «кращі хліби», хтось вичікує й лишається, пристроює-прилаштовує свій крам коло піонера цієї стихійної торгівлі, що вже декілька років поспіль розташовує на цьому місці машину-фургон з овочами-фруктами, а на самому куті коло дороги торгує динями і кавунами.

 

В будинку по вул. Академіка Доброхотова — магазин «Фора» та два невеличкі гастрономи, але цього, на думку власника ще однієї — вуличної — точки торгівлі, очевидно, замало.

Він сам та його продавці так само, як ярмарок, що було «приріс хвостом» до цього таки місця, створюють шум і вночі і зранку, заважають проходу людей та обзору перехрестя водіями, забруднюють асфальт та … вже знищили три деревця, що росли на газоні навпроти одного з гастрономів.

Як вони використовують стовбури двох з них, що лишились стояти сухими, — добре видно на знімку.

 

 

Власник в усній розмові стверджує, що має всі необхідні дозволи. Цікаво, дозволи на що?

Мабуть, на те, щоб займати тротуар, газон і псувати вигляд вулиці з фасадних вікон жителям будинку на Доброхотова, регулярно залишати за собою сміття, ще й шуміти рано та ввечері, заважаючи жильцям та порушуючи спокій та тишу на вулиці.

То хто продає такі дозволи?

Хто торгує загальним простором?

Мабуть, ті, хто розпродує все, де можна причепити рекламу та отримати неабиякі прибутки.

  Передвиборчий колаж (формуємо Історію)

Потреба в недолугій вуличній торговій точці — сумнівна.

Поруч — базар коло будівлі колишнього Торгового центру, декілька магазинів та шикарна будівля колишнього овочевого магазину за адресою Доброхотова 16, що декілька років стоїть замкненою та руйнується на очах, не без допомоги місцевих пияків — варварів, яким, напившись, кортить хоч якось проявити себе: от і паскудять, як можуть.

28.10.2015

 

Вся історія про ярмарку на розі вулиць Доброхотова й Семашка:

Ярмаркуємо, поки ще корупція надворі

Сумнівні переваги вуличної торгівлі

Коли неділя перетворюється на ярмарок

Фільм-колаж про ярмарок:

Ярмарок стихійне лихо

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку