Головна » Таланти є!

Таланти є!

samumray.in.ua.

 

 

P1170901
Вечір 10-го березня підтвердив припущення автора, висловлене ним в одній з статей, присвячених музиці: талановиті композитори є, просто ми їх не знаємо.

Раїса Недашківська

Раїса Недашківська

Будинок актора гостинно відчинив свої двері тим, хто прийшов побачити і почути літературно-музичну композицію «Не питайте свою долю» за творами Т.Г. Шевченка у виконанні народної артистки України Раїси Недашківської (художнє слово) та лауреата міжнародних конкурсів, композитора, поетеси, виконавиці Олесі Сінчук (фортепіано, сопілка). Вхід на захід був вільним (що тепер рідкість для Будинку актора, який повністю комерціалізувався), а людей – мало («ледве зібрали», – зізналась після вистави одна з виконавець).
Дійство на сцені відбувалося близько години (що добре, бо не втомлює ні акторів, ні глядача).
І якщо виконання Р. Недашківською Шевченкової поезії знайоме багатьом, то музичне оформлення було потрясаючим сюрпризом.

Олеся Сінчук

Олеся Сінчук

Авторські композиції Л. Сінчук у її власному виконанні створили прекрасне тло спектаклю, надали йому неповторного забарвлення та значно посилили емоції, які вже трохи завчено та дещо заїжджено, аж занадто по-акторськи передавала Р. Недашківська.
А коли Олеся Сінчук прочитала вірш свого батька Володимира Сінчука то стало зрозумілим, що і в цьому ділі вона на висоті. Щиросердечний майстерний виступ «переважив» читання відомої актриси.
А бурхливі «вітряні» акорди фортепіано твору «Весна» викликали бурхливі овації залу та численні вигуки «Браво!»
Молодчина Олеся Сінчук – проста, молода, талановита і багатогранна.
Радісно було познайомитись з її творчістю.
Шукайте це ім’я на афішах, ви не пожалкуєте.
А справжньому обдаруванню – наснаги, творчості, горіння і проростання.
Від самого існування та творчості таких людей світ навколо стає кращим.

11.03.2015

  «Що більше, кохання чи туга моя? Обоє безмірні…», вечір до 120-ліття виходу у світ «Книги пісень» Г.Гейне у перекладі Лесі Українки та Максима Славинського

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку