Головна » То з песиком чи без?

То з песиком чи без?

samumray.in.ua.

 

 

 

Підходиш до парку і бачиш, що вигулювати тварин категорично заборонено.

І правильно, бо парки – для людей, яким в мегаполісі так не вистачає затишку і комфорту під кронами дерев, ковтка чистого повітря та усамітнення з природою чи в компанії з близькою людиною.

А проходиш трохи далі і бачиш нововведення: з чиєїсь ініціативи для тих несумлінних господарів, хто все ж таки вигулює собак у парках (бо любить їх сильно-сильно – дозволяє бігати по газонах, без ошийника, без намордника і гидити там, де заманеться, лякати та порушувати спокій тих необачних, що прогулюються парком, а ще гірше – гнатися за тими, хто надумав трішечки побігати підтюпцем заради власного здоров’я) поставлено «собачі туалети» – тумби з одноразовими мішечками для прибирання за улюбленцем.

То з собакою чи без?

То можна чи ні?

Дії тих, хто установлював правила поведінки у парках та вивішував відповідні таблички, – абсолютно непослідовні та неузгоджені (бо інформація на табличках заперечує одна одну). Та сама картина і в Маріїнському, і в парку Шевченка. Останньому взагалі пощастило на передвиборчу увагу: від подарованих лавочок аж мерехтить в очах (явно (!) перебір), як і від зелених поліетиленових мішків-смітників , якими замайоріли всі доріжки (погодьтесь, виглядають вони зовсім не естетично).

30.10.2015

  Не весняні роздуми

Добавить комментарий

Підписатися на розсилку